USA Wycieczki do USA

Wycieczki do USA z Polskim Przewodnikiem

Damian H.

Wraz ze zniesieniem wiz turystycznych do Stanów Zjednoczonych zainteresowanie wycieczkami do USA w Polsce niewątpliwie wzrosło. Pomimo panujących obecnie na świecie problemów związanych z COVID-19, nie ma wątpliwości, że liczba Polaków podróżujących do Ameryki będzie wzrastać w kolejnych latach. Nie dzieje się tak bez przyczyny - USA to nie tylko tętniące życiem miasta, ale również (a może przede wszystkim) niesamowita i wyjątkowa przyroda. 

Ameryka ma wiele do zaoferowania, a my zapraszamy do jej odkrywania razem z nami.

Do zobaczenia! 

Elizabeth
& Damian

Cześć! Pozdrawiamy Was z dalekiej Alaski, która od kilku lat jest naszym domem. Rozgośćcie się i dajcie znać jak możemy Wam pomóc.

Wycieczki do USA z polskim przewodnikiem.

Za firmą Niceland stoi polsko-amerykańskie małżeństwo. Na co dzień mieszkamy w Anchorage na Alasce w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu mamy możliwość doświadczania autentycznego życia w USA, podróżowania po Ameryce i testowania programów na własnej skórze. 

Nasza firma zarejestrowana jest w Stanach Zjednoczonych, z licencją biznesową w stanie Alaska. Posiadamy wszystkie wymagane w USA pozwolenia, dzięki czemu wycieczka do USA będzie spokojna, niezapomniana oraz bezpieczna. Wszystkie wycieczki tworzymy w oparciu o wiedzę własną i lokalnych mieszkańców oraz przy współpracy z miejscowymi przewodnikami.

wycieczka-kolorado.jpeg

Wędrówki po parkach stanowych Kolorado, 2019. 

W organizacji wycieczek do USA stawiamy na specjalizację. Mając na uwadze rozmiar i zróżnicowanie kraju, nie organizujemy wycieczek po każdym zakamarku Stanów. Nasze wycieczki do USA obejmują przede wszystkim Alaskę, Hawaje, Kalifornię, Kolorado oraz Parki Narodowe USA - miejsca, które są nam bliskie i dobrze znane. 

Naszymi doradcami podczas podróży są często amerykańscy przyjaciele oraz nasza rodzina w USA, mieszkająca w stanach Utah, Kalifornia, Kolorado czy Waszyngton. Wierzymy, że to właśnie lokalna wiedza sprawia, że nasze wycieczki do Stanów są tak wyjątkowe.

W każdym z tych miejsc współpracujemy z lokalnymi partnerami. Wierzymy, że turystyka zrównoważona to nie tylko przyszłość naszej branży, ale również nasz obowiązek. Nasze wycieczki do USA nastawione są na autentyczne doznania, wspieranie miejscowej gospodarki, promowanie lokalnej kultury i współpracę z mieszkańcami, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej troski o przyrodę.

W naszych wycieczkach do Stanów Zjednoczonych, oprócz bogatych programów i niezapomnianych wrażeń, wielką uwagę poświęcamy jakości i bezpieczeństwu. Specjalizując się w wąskim zakresie destynacji, jesteśmy w stanie tworzyć wycieczki, na które większość biur podróży nie ma czasu, ani doświadczenia.

Wierzymy w jakość. Tworzymy programy oparte na doświadczeniu, wyszukujemy świetne noclegi oraz dbamy o detale takie jak wybór restauracji, atrakcji oraz o lokalne smaczki. Wierzymy, że zwiedzanie z przewodnikiem na stałe mieszkającym w USA wynosi podróż na inny poziom.

sierra nevada kalifornia wycieczka.jpg

Przejazd przez góry Sierra Nevada. 

Prywatne wycieczki do Ameryki. 

Specjalizujemy się w tworzeniu wycieczek do USA Szytych na Waszą miarę. 

Uwielbiamy pracę z małymi grupami przyjaciół czy rodziny. Nasze grupy mają zazwyczaj od 4 - 12 osób i to właśnie dzięki temu możemy zapewnić Wam wysoką jakość, indywidualne podejście, świetny kontakt z przewodnikiem i dbałość o szczegóły. W ten sposób możemy również tworzyć programy oparte na Waszych zainteresowań, oczekiwaniach i marzeniach. Organizacja prywatnych wycieczek do USA to nasza specjalizacja.

Specjalizujemy się w wyszukiwaniu wyjątkowych noclegów, nietuzinkowych atrakcji i rozpisywaniu programów, które pokażą Wam wszystkie strony Stanów Zjednoczonych. W podróżach unikamy pośpiechu. Chcemy abyście mogli skorzystać z niesamowitej przyrody Stanów Zjednoczonych - wyjść na dłuższy szlak, wpatrywać się w gwiazdy czy poznać miejscowych. Unikamy całodniowych przejazdów samochodami. 

Twoja wymarzona wycieczka do USA z polskim przewodnikiem.

Porozmawiajmy o Waszej wymarzonej podróży do USA. 

Zachęcamy Was do kontaktu telefonicznego (WhatsApp) lub e-mailowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania. 

DSC03744.jpg

Swój czas wolny spędzamy odkrywając USA.

Programy zwiedzania Stanów Zjednoczonych.

Przykładowe programy wycieczek do USA znajdziecie na naszej stronie internetowej. Pamiętajcie, że są to tylko propozycje, a ostateczny program otrzymacie od nas w oparciu o Wasze preferencje.