Podróż do USA

Wycieczki do USA z Polskim Przewodnikiem

Niceland

Wraz ze zniesieniem wiz turystycznych do Stanów Zjednoczonych zainteresowanie wycieczkami do USA w Polsce znacząco wzrosło. Pomimo pandemii nie ma wątpliwości, że liczba Polaków podróżujących do Ameryki będzie wzrastać w kolejnych latach. Nie dzieje się tak oczywiście bez przyczyny - USA to nie tylko tętniące życiem, legendarne metropolie, ale także (a może przede wszystkim) niesamowita i wyjątkowa przyroda, którą chcemy z Wami odkrywać. 

Zapraszamy na wspólne wyprawy do USA.

Elizabeth
& Damian

Cześć! Pozdrawiamy Was z dalekiej Alaski, która od kilku lat jest naszym domem. Rozgośćcie się i dajcie znać jak możemy Wam pomóc.

USA - Wycieczka z Polskim Przewodnikiem.

Za Niceland stoi polsko-amerykańskie małżeństwo, doświadczeni lokalni przewodnicy i piloci oraz szereg zaufanych partnerów na terenie całych Stanów Zjednoczonych. 

Nasza firma zarejestrowana jest w Anchorage na Alasce, gdzie obecnie mieszkamy. Znamy realia życia w Ameryce, a w wolnym czasie podróżujemy po najpiękniejszych częściach kraju, dlatego nasze wycieczki do USA są zawsze autentyczne i pełne wrażeń. 

USA Wycieczki Polski Przewodnik.jpg

W USA zajmujemy się organizacją podróży dla Gości z Polski, a także promujemy Polskę wśród Amerykanów projektem Key To Poland. O naszych doświadczeniach na Alasce i w USA piszemy dla znanych polskich portali internetowych, magazynów, a także udzielamy się w licznych podcastach i podróżniczych projektach. Obecnie piszemy także książkę o życiu na Alasce, która pojawi się jesienią 2021 roku. 

Stoimy za projektami Kierunek Alaska, Handpicked Alaska, Key To Poland oraz Niceland. Jesteśmy także dumnymi partnerami inicjatywy Przewodnicy Bez Granic, zrzeszającej fantastycznych polskich przewodników z całego świata. 

Wyjazdy do USA Na Miarę z Niceland

W organizacji wycieczek do Stanów Zjednoczonych stawiamy na specjalizację.

Mając na uwadze rozmiar i zróżnicowanie kraju specjalizujemy się w organizacji podróży na Alaskę, Hawaje, do Kalifornii, Kolorado oraz wycieczek po Parkach Narodowych USA

Posiadamy partnerów także w innych częściach Ameryki, dlatego chętnie pomożemy w organizacji podróży na wschodnie wybrzeże czy wycieczek indywidualnych Self-Drive. Chcemy, aby wakacje w Ameryce spełniały oczekiwania i marzenia naszych Gości. 

Podróż USA Przewodnik Polski.jpg

Odkrywaj USA po Twojemu

Specjalizujemy się w tworzeniu wycieczek do USA Szytych na Miarę. 

Uwielbiamy pracę z małymi grupami przyjaciół czy rodziny. Nasze grupy mają zazwyczaj od 4 - 12 osób i to właśnie dzięki temu możemy zapewnić Wam wysoką jakość, indywidualne podejście, świetny kontakt z przewodnikiem i dbałość o szczegóły. W ten sposób możemy również tworzyć programy oparte o Wasze zainteresowania, oczekiwania i marzenia. Organizacja prywatnych wycieczek do USA to nasza specjalizacja.

Specjalizujemy się w wyszukiwaniu wyjątkowych noclegów, nietuzinkowych atrakcji i rozpisywaniu programów, które pokażą Wam wszystkie strony Ameryki. W podróżach unikamy pośpiechu i nieznośnie długich przejazdów. 

Chcemy abyście skorzystali z niesamowitej przyrody USA. Razem wyjdziemy na szlak, będziemy delektować się świetnym posiłkiem, zapatrzymy się w widoki i porozmawiamy z miejscowymi. 

Zachęcamy Was do kontaktu telefonicznego (WhatsApp) lub e-mailowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania. 

Polskie Wycieczki USA.jpg

Programy Zwiedzania Stanów Zjednoczonych.

Przykładowe programy wycieczek do USA znajdziecie na naszej stronie internetowej. Pamiętajcie, że są to tylko propozycje, a ostateczny program otrzymacie od nas w oparciu o Wasze preferencje.