Wycieczki Szyte na Miarę

Wycieczki do USA po Twojemu

Filozofią Niceland jest tworzenie wycieczek do USA szytych na miarę. Wierzymy, że każdy z Was ma inne oczekiwania, budżet, preferencje oraz marzenia do spełnienia podczas wakacji.

Decydując się na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych razem z nami zwiedzasz z osobami, które żyją i prowadzą firmę turystyczną w USA. Wiemy co, gdzie, jak, z kim i dlaczego. Chcemy pokazać Wam autentyczną twarz Ameryki. Będziemy zachwycać się najsłynniejszymi cudami natury, ale także odsłonimy to, co wciąż omijane. Tworzymy wycieczki autentyczne, aktywne i w pełni personalizowane. Więcej o nas: Poznaj Niceland

Wszystkie organizowane przez nas podróże po USA odbywają się z polskojęzycznymi przewodnikami i pilotami, dzięki czemu nie martwisz się o sprawy organizacyjne, rezerwacje czy o prowadzenie samochodu. Chcemy, aby Wasza podróż przebiegła bezpiecznie, była pełna wrażeń i niezapomnianych emocji. 

usa-wycieczka.jpg

Rodzinne wakacje w USA.

Wycieczka do USA z dziećmi wymaga nieco innego planowania niż standardowe wycieczki objazdowe. Jeżeli planujesz wakacje w Stanach Zjednoczonych razem z rodziną - napisz do nas lub zadzwoń, chętnie przedstawimy Ci naszą wizję podróżowania. 

Ameryka jest wielka oraz bardzo zróżnicowana, dlatego jeżeli chcesz zwiedzać przyjemnie, bezpiecznie oraz aktywnie, proces planowania jest niezwykle istotny. Programy zwiedzania USA tworzymy w oparciu o potrzeby Twojej rodziny i z uwzględnieniem Waszych marzeń. Bardzo dużą uwagę przykładamy do wyboru odpowiednich noclegów, atrakcji oraz Waszych zainteresowań. 

wakacje rodzinne usa.jpeg

Wycieczki fotograficzne do Ameryki

Specjalizujemy się w organizacji wycieczek tematycznych. Na przestrzeni ostatnich lat tworzyliśmy wycieczki aktywne, firmowe, motywacyjne, kulinarne, a także wyprawy fotograficzne po różnych zakątkach świata

Podczas naszych wycieczek miłośnicy fotografii zawsze mogą liczyć na świetny dobór programu, plenerów oraz atrakcji. Nasi goście często pasjonują się fotografią, dlatego dobrze rozumiemy Wasze oczekiwania. Współpracujemy także z polskimi instruktorami fotografii oraz organizujemy razem z nimi wyjazdy fotograficzne na Alaskę oraz warsztaty fotograficzne w USA. Organizujemy wycieczki na obserwacje niedźwiedzi brunatnych na Alasce, niedźwiedzi polarnych w Kanadzie, na obserwacje wielorybów oraz ptaków. 

foto-wyprawa-usa.jpg

Wszystkie nasze wycieczki odbywają się przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczenia oraz poszanowania przyrody

Aktywne wycieczki do USA

Jesteśmy wielkimi zwolennikami aktywnych podróży po Stanach Zjednoczonych, dlatego nasze programy zawsze nastawione są na spędzanie czasu wśród przepięknej przyrody Stanów Zjednoczonych. Nie chcemy, aby Twoje wakacje w USA ograniczały się do oglądania przyrody zza szyby samochodu. Dla naszych gości wybieramy najlepsze lokalizacje noclegów, krótsze przejazdy oraz sprawdzone i najpiękniejsze szlaki.

Jeżeli wraz ze swoją znajomymi czy rodziną chcesz spędzić aktywny urlop w Ameryce, napisz do nas - z przyjemnością stworzymy dla Was program zwiedzania oraz zorganizujemy niezapomnianą podróż. Organizujemy aktywne wycieczki na Hawaje, Alaskę, do Kalifornii oraz po Parkach Narodowych USA

Kontakt

Aby uzyskać w pełni spersonalizowany program wycieczki do USA wypełnij prosty formularz lub skontaktuj się z nami.

Odkryj Północ
z Niceland

Zapraszamy na nasze wycieczki na Alaskę, wyprawy na Islandię oraz w inne północne rejony.
Specjalizujemy się w organizacji kameralnych podróży dla rodzin i przyjaciół w wersji Self Drive oraz z przewodnikiem.