Wakacje w USA - Szyte Na Miarę

Wycieczka do Ameryki - USA po Twojemu! 

Filozofią Niceland jest tworzenie podróży do USA Szytych Na Miarę naszych Gości. Wierzymy, że każdy z nas ma inne oczekiwania, budżet, preferencje oraz marzenia do spełnienia podczas wakacji.

Specjalizujemy się w tworzeniu prywatnych wyjazdów do USA dla grup przyjaciół oraz rodzin, które chcą odkrywać najpiękniejsze zakątki Ameryki w swoim gronie. Po wstępnej rozmowie otrzymasz od nas stworzony specjalnie dla Ciebie program wycieczki po USA oparty o preferencje Twoje oraz Twojej grupy. 

Wakacje w USA organizujemy z polskojęzycznymi przewodnikami i pilotami, dzięki czemu nie martwisz się o sprawy organizacyjne, rezerwacje czy o prowadzenie samochodu. Chcemy, aby Twoja podróż do USA przebiegła bezpiecznie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami oraz zawsze była pełna wrażeń i niezapomnianych emocji. 

Jeżeli interesuje Cię wycieczka Szyta na Miarę do Ameryki napisz do nas

usa-wycieczki-prywatne.jpg

Rodzinne Wakacje w USA.

Podróż z dziećmi do USA wymaga nieco innego planowania niż standardowe wycieczki objazdowe. Jeżeli planujesz wakacje w Ameryce razem ze swoją rodziną - napisz do nas lub zadzwoń, chętnie przedstawimy Ci naszą wizję podróżowania. 

Ameryka jest wielka oraz bardzo zróżnicowana, dlatego jeżeli chcesz zwiedzać USA przyjemnie oraz aktywnie, proces planowania jest niezwykle istotny. Programy zwiedzania USA tworzymy w oparciu o potrzeby Twojej rodziny i z uwzględnieniem Waszych marzeń. Bardzo dużą uwagę przykładamy do wyboru odpowiednich noclegów, atrakcji oraz zainteresowań naszych gości. Tworzymy Wasze wymarzone wakacje w Ameryce. 

wakacje rodzinne usa.jpeg
rodzinne-wakacje-podróż-usa.jpeg

Fotograficzna Wyprawa do USA 

Uwielbiamy organizację wyjątkowych wycieczek tematycznych. W ostatnich latach tworzyliśmy wycieczki aktywne, firmowe, motywacyjne, kulinarne, a także wyprawy fotograficzne po różnych zakątkach świata

Podczas naszych wycieczek do USA miłośnicy fotografii mogą zawsze liczyć na świetny dobór programu, plenerów oraz atrakcji. Nasi goście często pasjonują się fotografią, dlatego dobrze rozumiemy Twoje oczekiwania. Współpracujemy także z polskimi instruktorami fotografii oraz organizujemy razem z nimi wyjazdy fotograficzne na Alaskę oraz warsztaty fotograficzne w USA

foto-wyprawa-usa.jpg

Jeżeli interesuje Cię wyprawa fotograficzna na niedźwiedzie brunatne, obserwacja niedźwiedzi polarnych w Kanadzie czy na Alasce, foto-wyprawa na zorzę polarną czy wyjazd do najpiękniejszych parków Ameryki - skontaktuj się z nami

Wszystkie nasze wycieczki fotograficzne odbywają się przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczenia oraz poszanowania przyrody. Wierzymy w turystykę zrównoważoną. 

wyprawa-niedzwiedzie-alaska.jpg

Aktywny Wyjazd do USA

Jesteśmy wielkimi zwolennikami aktywnych podróży do USA, dlatego nasze programy zawsze nastawione są na spędzanie czasu wśród przepięknej przyrody Stanów Zjednoczonych.

Nie chcemy, aby Twoje wakacje w USA ograniczały się do oglądania Ameryki zza szyby samochodu. Dla naszych gości wybieramy najlepsze lokalizacje noclegów, krótsze przejazdy oraz sprawdzone i najpiękniejsze szlaki.

Jeżeli wraz ze swoją znajomymi czy rodziną chcesz spędzić aktywne wakacje w USA napisz do nas. Z przyjemnością stworzymy dla Was program zwiedzania oraz zorganizujemy niezapomnianą podróż. 

Organizujemy aktywne wycieczki na Hawaje, Alaskę, do Kalifornii oraz po Parkach Narodowych USA

Prywatne wycieczki do USA

Aby uzyskać w pełni spersonalizowany program wycieczki do USA wypełnij prosty formularz lub skontaktuj się z nami.

wybrzeże-kalifornia.jpg
Wycieczki do USA
z Niceland

Zapraszamy na nasze wycieczki na Alaskę, wycieczki na Hawaje oraz do innych stanów Ameryki.
Specjalizujemy się w wycieczkach prywatnych do USA oraz organizacji kameralnych podróży dla rodzin i przyjaciół.
Wszystkie nasze wycieczki do USA odbywają się z polskimi, doświadczonymi przewodnikami.