Alaska

Książka o Alasce - Alaska. Przystanek na krańcu świata - Damian Hadaś

Damian

Już jest! Książka naszego autorstwa pod tytułem: "Alaska. Przystanek na krańcu świata" jest dostępna w polskich księgarniach, zarówno stacjonarnych jak i internetowych. Zapraszamy do lektury wszystkich zainteresowanych tą częścią świata, a następnie - oczywiście - do odwiedzenia Alaski razem z nami! 

Elizabeth
& Damian

Cześć! Pozdrawiamy Was z dalekiej Alaski, która od kilku lat jest naszym domem. Rozgośćcie się i dajcie znać jak możemy Wam pomóc.

Książka: Alaska. Przystanek na krańcu świata - Damian Hadaś

Premiera książki miała miejsce 13-ego października 2021 i od tego czasu znajdziecie ją na półkach większości polskich księgarni. Książka została wydana przez Wydawnictwo Poznańskie i obecnie zakupić ją można zarówno w formie książki, e-booka, a także audiobooka. Do wyboru do koloru! 

Darmowy fragment oraz oficjalne zapowiedzi książki znaleźć można na stronie internetowej Wydawnictwa Poznańskiego

b_alaska_cover-photo_s.jpg

Alaska. Przystanek na krańcu świata - Opinie

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami i recenzjami książki, które dostępne są w internecie. Każdego kto przeczyta książkę bardzo prosimy o pozostawienie własnej opinii - Wasze wrażenia są dla nas niezwykle ważne. 

Opinie znajdziecie i dodacie między innymi na Lubimy Czytać oraz na Empik.pl. Za każdą opinię z góry dziękujemy! 

W związku z promocją książki w najbliższych miesiącach będą pojawiać się spotkania internetowe dotyczące Alaski. Aby ich nie ominąć zachęcamy do śledzenia naszego profilu Kierunek Alaska w kanałach społecznościowych. 

Do zobaczenia! 

IMG_9921.jpg