Wyjazdy na Islandię Pełny Pakiet

Zorganizowane wyjazdy na Islandię ‘Pełny Pakiet’ to gotowa propozycja dzięki której nie musisz martwić się o żaden aspekt Twojego wyjazdu.

Zdaj się na nas!

Rezerwacja biletów lotniczych, transport na wyspie, wyżywienie, zakwaterowanie, wypełnienie poszczególnych punktów programu i opieka polskojęzycznego pilota- to wszystko jest na naszych barkach i będziemy szczęśliwi czyniąc Twój wyjazd spokojnym i beztroskim.

Mamy kilka gotowym propozycji wyjazdów ‘Pełny Pakiet’ i serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nimi. Na wyjazd możesz dopisać się samodzielnie, a po zebraniu pełnej grupy potwierdzimy szczegóły wyjazdu oraz organizujemy spotkanie informacyjne. Nasi wyjątkowi przewodnicy pokażą Islandię „od poszewki”- opowiedzą o historii kraju i tym co w nim najciekawsze, wciągną w świat islandzkiej muzyki i filmu, dadzą Wam posmakować Kraju Ognia i Lodu i zabiorą Was w swoje sekretne miejsca.

Skorzystaj z naszych wyjazdów-upoluj z nami zorzę polarną, wygrzej ciało w gorących islandzkich źródłach, wypij drinka na lodzie z lodowca, zrób sobie zdjęcie z islandzkim kucem i zjedz tam, gdzie jedzą Islandczycy.

Jesteś z grupą znajomych lub rodziny i chcecie zorganizować coś specjalnie dla siebie? Zapraszamy do kontaktu.