Wyjazdy Szyte Na Miarę

Proponujemy wyjazdy na Islandię dostosowane do Twoich potrzeb, oczekiwań, długości urlopu, budżetu, sposobu podróżowania i wielu innych aspektów. Wiemy, że wszystkie te czynniki wpływają na ostateczny sukces podróży, dlatego chcemy stworzyć coś, co będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Szereg wyjątkowych kontaktów i doświadczenie w branży turystycznej na Islandii sprawia, że współpracujemy ze specjalistami w wielu dziedzinach, zarówno z Polski jak i Islandii. Wyjazdy rowerowe, szkolenia fotograficzne, wyprawy górskie i lodowcowe, festiwale islandzkiej muzyki, kilkudniowe szlaki trekkingowe, podróże kulinarne, szkolenia z obsługi dronów, loty paralotnią, dzierganie islandzkich swetrów czy wspinaczka lodowa– to tylko kilka naszych propozycji, które możemy zaproponować. Są to tematy bliskie naszemu sercu, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie abyś to Ty zdecydował o formie wyjazdu. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.

Wyjazdy Szyte Na Miarę to kwintesencja tego, co tworzymy. Jesteśmy grupą młodych, podróżujących po różnych zakątkach świata ludźmi, o zupełnie różnych pasjach (więcej: Kim jesteśmy) i spojrzeniu na świat, którzy znaleźli wspólny mianownik- Islandię. Chcemy zarazić Cię tym specjalnym uczuciem, pokazać to co przyciąga miliony turystów rocznie, ale także miejsca, gdzie tylko czasami staje ludzka stopa. Daj się namówić.