ALASKA ZIMA 2021 – PSIE ZAPRZĘGI, ZORZA POLARNA, NARTY I FUR RONDY!

Niewiele osób marzy o odwiedzeniu Alaski zimą, dlatego, skoro już tutaj jesteś, chciałbym powitać Cię w gronie pozytywnych wariatów 🙂 Przejdźmy do rzeczy – chcę zaprosić Cię na niezwykłą, niezapomnianą zimową przygodę do jednego z najpiękniejszych miejsc na naszej planecie. Poniżej przedstawiamy przykładowy program do realizacji w Anchorage i okolicach. Wycieczka na Alaskę może zostać zrealizowany w dowolnym okresie zimowym dla Ciebie i Twojej grupy przyjaciół czy rodziny.

Jak wygląda Anchorage zimą?

Zimowa wycieczka na Alaskę proponowana jest tym, którzy szukają nowych, nietuzinkowych podróżniczych doświadczeń. Dla tych, których serce ociepla się na myśl o mroźnych (lub bardzo mroźnych) porankach oraz tych, którzy kochają dźwięk skrzypiącego pod butami śniegu. Chcemy pokazać Ci kwintesencję tutejszej zimy, z psimi zaprzęgami, zorzą polarną, wydarzeniami kulturalnymi i sportowymi na czele.

Wycena dotyczy grup minimum 8 osobowych. Jeżeli chcielibyście Państwo odwiedzić Alaskę w mniejszym gronie prosimy o kontakt – stworzymy dla Was wycenę specjalnie dla Was i z uwzględnieniem Waszych preferencji.

kontakt@niceland.pl

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu