ZORZA POLARNA, PSIE ZAPRZĘGI, NARTY I FESTIWAL FUR RONDY!

Niewiele osób marzy o odwiedzeniu Alaski zimą, dlatego, skoro już tutaj jesteś, chciałbym powitać Cię w gronie pozytywnych wariatów 🙂 Przejdźmy do rzeczy – chcemy zaprosić Cię na niezwykłą, niezapomnianą zimową przygodę do jednego z najpiękniejszych miejsc na naszej planecie. Poniżej przedstawiamy przykładowy program do realizacji w Anchorage i okolicach. Może on zostać zrealizowany w dowolnym okresie zimowym dla Ciebie i Twojej grupy przyjaciół czy rodziny. Ty zdecyduj co przypadło Ci bardziej do gustu i daj nam znać! Wyjazd może być oczywiście dowolnie skrócony lub rozszerzony, zależnie od Twoich preferencji.

Jeżeli najistotniejszym elementem Twojej zimowej przygody na Alasce jest zorza polarna to polecamy rozważyć program realizowany w okolicach Fairbanks na Alasce : TUTAJ. 

Jak wygląda Anchorage zimą?

Zimowa wizyta na Alasce proponowana jest tym, którzy szukają nowych, nietuzinkowych podróżniczych doświadczeń. Dla tych, których serce ociepla się na myśl o mroźnych (lub bardzo mroźnych) porankach oraz tych, którzy kochają dźwięk skrzypiącego pod butami śniegu. Chcemy pokazać Ci kwintesencję tutejszej zimy, z psimi zaprzęgami, zorzą polarną, wydarzeniami kulturalnymi i sportowymi na czele. Dasz się skusić? 🙂

Więcej o największym zimowym festiwalu na Alasce przeczytasz tutaj: FUR RONDY ANCHORAGE

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu