PRYWATNA WYCIECZKA DO USA : FENOMENALNE PARKI NARODOWE USA

Jeżeli jest na ziemi obszar, który został przez Matkę Ziemię obdarzony nadmierną urodą to jest nim niewątpliwie stan Utah. To, czego doświadcza tutaj człowiek, jest ciężkie do opisania słowami, dlatego na start zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu.

Przedstawiana tutaj wycieczka do USA obejmuje Park Narodowy Canyonlands, Park Narodowy Arches , Capitol Reef, Bryce i Park Narodowy Zion czyli legendarną, określaną przez Amerykanów “Mighty 5”! Nasza podróż nie ogranicza się jednak tylko do tego, bo pięknych miejsc jest tutaj znacznie więcej i nie zawahamy się ich odkryć. W programie wycieczki spędzimy czas delektując się widokami przy Wielkim Kanionie z kilku perspektyw, zajrzymy do, niestety tak często omijanej, Doliny Ognia oraz zostawimy w nogach sporo kilometrów na jedynych w swoim rodzaju szlakach. Ta wycieczka do Parków Narodowych USA nastawiona jest na odkrywanie najpiękniejszej przyrody Stanów Zjednoczonych.

Ta wycieczka do USA może być stworzona specjalnie pod Wasze prefencje.

Wycieczka do Parków Narodowych USA proponowana jest grupom, które chcą odkryć najpiękniejsze i legendarne miejsca Ameryki z polskojęzycznym pilotem mieszkającym na stałe w USA. Program stworzony jest dla miłośników wszelkiej aktywności, fotografii i dzikiej przyrody. Uprzedzamy, że doświadczenie tych niezwykłych miejsc zostawi w Was duży ślad, który tylko rozbudzi Wasze podróżnicze marzenia. Będziemy eksplorować najpiękniejsze szlaki Parków Narodowych, słuchać niesamowitych historii i zachwycać się widokami rodem z innej planety.

Aby uniknąć największych tłumów wycieczka do najpiękniejszych Parków Narodowych USA proponowana jest w miesiącach wiosennych lub jesiennych, ale, z drobnymi zmianami, może być zrealizowana o każdej porze roku (z odpowiednim wyprzedzeniem). Program mogą Państwo odpowiednio wydłużyć jeżeli Waszym głównym celem (do czego zachęcamy) jest maksymalne wykorzystanie przepięknych szlaków w Parkach Narodowych USA. 

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu