PRYWATNA WYCIECZKA DO KOLORADO

Na wstępie informujemy – ta wycieczka do Kolorado jest inna niż wszystkie. Analizując programy polskich organizatorów łatwo dojść do wniosku, że wszyscy, jak jeden mąż, starają się upchnąć możliwie dużo najsłynniejszych parków narodowych USA w jeden, kilkunastodniowy trip. Nie zgadzamy się z tym i dlatego wychodzimy na przeciw oczekiwaniom tym, którzy na wymarzonym urlopie chcieliby spędzić czas na szlakach, nacieszyć się potęgą otaczającej natury, poznać dokładniej historię odwiedzanych miejsc, spróbować autentycznej kuchni i częściej być poza samochodem niż w nim. Kolorado, a dokładniej miejsca takie jak Denver, Boulder i Telluride były miejscem zamieszkania Eli, która dość szybko przekazała swoją fascynację Damianowi. W tej sposób powstał 10-dniowy, nastawiony na eksplorację najpiękniejszych, a zazwyczaj niestety omijanych, miejsc w Kolorado. Pamiętaj – Kolorado to stan umysłu!

Zobacz ile przyrody czeka na Was w Kolorado, stanie, który często pomijany lub nieco ignorowany jest przez naszą konkurencję:

 

Wycieczka do Kolorado proponujemy grupom przyjaciół lub rodzinom, które chcą odkryć ten niesamowity stan z polskojęzycznym pilotem mieszkającym na stałe w USA. Kolorado pokochają niewątpliwie miłośnicy gór, aktywności, zapierających dech w piersiach widoków, fotografii i dzikiej przyrody. Ten program stworzony jest z myślą o tych, którzy odwiedzają Stany Zjednoczone w celu prawdziwej eksploracji, a nie tylko odhaczenia kolejnych miejsc z przewodników. Razem zboczymy z dróg w poszukiwaniu kolejnych przygód, zanurzymy się w niesamowitych gorących źródłach i spróbujemy szczęścia w amerykańskich kasynach. To wycieczka dla tych, którzy w życiu wyżej cenią sobie pozycję stojącą i aktywność niż podziwianie widoków zza szyby samochodu. Wycieczka do Kolorado to także świetny wybór dla miłośników piwa.

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu