PRYWATNA WYCIECZKA DO KALIFORNII

“Eureka!”. To stanowe, kalifornijskie motto stanie się również Waszym, jeżeli zdecydujecie się na tą niezwykłą przygodę! Kalifornia jest trzecim co do wielkości stanem USA, z niezwykle zróżnicowanym klimatem i przyrodą, z niesamowitymi parkami narodowymi oraz kultowymi miastami na czele z Los Angeles i San Francisco. To także jedno z tych miejsc, gdzie poczujecie prawdziwego ducha Ameryki – miejsca, gdzie na każdym kroku mieszają się kultury, języki czy kuchnie. Z tego powodu chcemy poświęcić Kalifornii osobny rozdział i dać jej tyle uwagi, na ile zasługuje. Ta wycieczka do Kalifornii została stworzona w oparciu o wskazówki urodzonego w San Francisco lokalsa – a na codzień mojego teścia, oraz miłującej się w winach Doliny Napa Eli. Doprawiona moim szczerym uczuciem do Kalifornii oraz pasją do przebywania wśród przyrody, ta wycieczka do Kalifornii jest kwintesencją tego, co najlepsze w Stanach Zjednoczonych.

Nasze wycieczki do USA staramy się tworzyć inaczej od konkurencji – chcemy być na szlakach, chcemy pokazać Wam możliwie dużo, testować z Wami lokalną kuchnie i najlepsze wina, odkrywać z Wami nieodkryte, ale przede wszystkim chcemy dać Wam czas, o który tak ciężko podczas typowych objazdówek. Chcemy żebyście nie tylko nacieszyli oczy widokami zza szyby samochodu, ale na własnej skórze, doświadczali tego, co za każdym razem zapiera nam dech w piersiach.

Zachwycimy Was szlakami Parku Narodowego Yosemite, pokażemy znane wśród lokalnych mieszkańców perełki San Francisco i Los Angeles, przejedziemy się najpiękniejszymi drogami stanu Kalifornia, znajdziemy czas na zamyślenie w otoczeniu olbrzymich sekwoi i złapiemy wiatr we włosy na kalifornijskiej plaży. Przekonani? 🙂

Ta wycieczka do USA może być stworzona specjalnie pod Wasze prefencje. Możemy dowolnie rozszerzyć ją o kilkudniową wizytę w najlepszych winiarniach Napa Valley, o dodatkowe dni w niesamowitych Parkach Narodowych, a nawet o dodatkowe, otaczające Kalifornię stany. Wszystko zaprojektujemy specjalnie dla Was – dajcie tylko znać jakie są Wasze preferencje: KONTAKT.

Czy na myśl o Kalifornii odczuwasz na skórze powiew oceanicznego wiatru i dreszczyk pozytywnej emocji? Jeżeli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Wycieczka do Kalifornii proponowana jest wszystkim tym, którzy lubują się w zapachu oceanu, najlepszych na świecie winach, przepięknych drogach, a także uwielbiają aktywnie spędzać czas w inspirujących Parkach Narodowych. Wycieczki do Stanów Zjednoczonych zawsze tworzymy na Waszą miarę, dlatego program zawsze będzie dostosowany do Państwa grupy; możliwości urlopowych i budżetowych, i preferencji wyjazdowych. Kalifornia to raj dla wędrowców, fotografów, tych, którzy chcą zmusić ciało do aktywności na szlakach oraz czasami pospacerować po przepięknych piaszczystych plażach. Wycieczka do Kalifornii to także dobra opcja dla miłośników kuchni i dobrych win.

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu