DOOKOŁA ISLANDII W 7 DNI ! BIAŁE NOCE 2020

To nie będzie zwykła objazdówka, chociaż kilometrów nie da się oszukać. Trasę tej wycieczki na Islandię wielokrotnie sprawdzaliśmy na własnej skórze i rozplanowaliśmy tak, aby wyjazd był najbardziej efektywny, efektowny i wygodny. Znajdziemy czas żeby w tych wspaniałych okolicznościach przyrody cieszyć się najpiękniejszymi w roku wieczorami mając w ręku pyszne lokalne piwo. Wybierzemy się na kilka niezapomnianych spacerów wśród geotermalnych oparów dymu, najczystszych rzek świata, jęzorów lodowców. Damy oszukiwać się białym nocą, dzięki czemu zobaczymy więcej niż pierwotnie zakładaliśmy. Spróbujemy najlepszych lokalnych dań, w świetnych, sprawdzonych restauracjach. Usiądziemy na wulkanicznej plaży, przesypiemy czarny piasek przez palce, spojrzymy na rozgniewany ocean i zrozumiemy, że właśnie tego nam było trzeba. 

O tym dlaczego warto odwiedzić Islandię z nami piszemy TUTAJ

Program może zostać wykonany w dowolnym terminie jeżeli chcielibyście go Państwo zrealizować w swojej grupie znajomych czy rodziny. Zapraszamy do kontaktu. 

Tą wycieczkę dedykujemy wszystkim, którzy chcieliby w ciągu tygodnia zobaczyć możliwie najwięcej. Jest to wyjazd dla tych, którzy na Islandii oprócz krajobrazowej euforii docenią również świetne miejscówki noclegowe. Gwarantujemy, że przy tej cenie nikt nie oferuje tak jakościowego i kompletnego wyjazdu. Wycieczkę proponujemy osobom, które chcą spać w świetnie usytuowanych zakwaterowaniach, poruszać się wygodnym i bezpiecznym samochodem z doświadczonym kierowcą i przewodnikiem, a także spędzić sporo aktywnego czasu na świeżym powietrzu. Gwarantujemy mnóstwo uniesień, ponad 2000 kilometrów wrażeń i świetnego, doświadczonego, polskojęzycznego Pilota, który zaprosi Was z otwartymi rękoma do naszego islandzkiego świata.

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu