DOOKOŁA ISLANDII W 7 DNI ! BIAŁE NOCE 2019

To nie będzie zwykła objazdówka, chociaż kilometrów nie da się oszukać. Trasę tej wycieczki na Islandię wielokrotnie sprawdzaliśmy na własnej skórze i rozplanowaliśmy tak, aby wyjazd był najbardziej efektywny, efektowny i wygodny. Znajdziemy czas żeby w tych wspaniałych okolicznościach przyrody cieszyć się najpiękniejszymi w roku wieczorami mając w ręku pyszne lokalne piwo. Wybierzemy się na kilka niezapomnianych spacerów wśród geotermalnych oparów dymu, najczystszych rzek świata, jęzorów lodowców. Damy oszukiwać się białym nocą, dzięki czemu zobaczymy więcej niż pierwotnie zakładaliśmy. Spróbujemy najlepszych lokalnych dań, w najpiękniejszych, sprawdzonych restauracjach. Usiądziemy na wulkanicznej plaży, przesypiemy czarny piasek przez palce, spojrzymy na rozgniewany ocean i zrozumiemy, że właśnie tego nam było trzeba.

Ilość miejsc: 7!

Program może zostać wykonany w dowolnym terminie jeżeli chcielibyście go Państwo zrealizować w swojej grupie znajomych czy rodziny. Zapraszamy do kontaktu.

Ta wycieczka na Islandię dedykowana wszystkim, którzy chcieliby w ten czerwcowy tydzień zobaczyć możliwie najwięcej. Jest to wyjazd dla tych, którzy na Islandii oprócz krajobrazowej euforii docenią również komfort – w tym przypadku będzie on najwyższy z dostępnych. Gwarantujemy, że przy tej cenie nikt nie jest w stanie zagwarantować Państwu tak jakościowego i kompletnego wyjazdu. Wycieczka proponowana osobom, które chcą spać w świetnie usytuowanych zakwaterowaniach, poruszać się wygodnym i bezpiecznym samochodem z doświadczonym kierowcą, a także spędzić sporo aktywnego czasu. Gwarantowane mnóstwo uniesień, ponad 2000 kilometrów wrażeń i najlepsze z możliwych warunki.

Połączenie przygody z komfortem!

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu