ISLANDIA Z KLASĄ – 15 DNI w 2020 roku

Najkompletniejsza z kompletnych wycieczek na Islandię. Jest to wyjazd wyjątkowy, który każdemu z Uczestników zapadnie głęboko w pamięć. W ciągu kilkunastu dni na wyspie poznacie każdy z jej rejonów łącznie z Zachodnimi i Wschodnimi Fiordami, a także Interiorem. Przejazdy wysokiej klasy samochodami terenowymi, porządny standard zakwaterowań, tylko najlepsze i sprawdzone przez nas atrakcje, dostęp do świetnych lokalnych restauracji i najlepszy z najlepszych pilotów! 🙂

Wyjazd proponujemy zarówno grupom z Polski jak i grupom polonijnym z USA.

Gwarantujemy, że to będzie przygoda, której nie zapomnicie. Na tym wyjeździe otrzymacie szeroki obraz Islandii, która w ostatnich latach stała się TOP destynacją turystyczną – chcemy Wam pokazać dlaczego i zaprosić Was na wspólną przygodę!

Jeżeli masz grupę znajomych, ale nie odpowiada Ci akurat ten termin – skontaktuj się z nami. Zrobimy wszystko aby utrzymać atrakcyjną ofertę i dostosować ją do Was. To oferta wycieczki na Islandię może być Uszyta na Twoją Miarę!

Ten wyjazd na Islandię stworzony jest dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć możliwie dużo i dysponują dłuższym niż przeciętny urlopem. Miłośnicy przyrody, długich spacerów, niebanalnego podróżowania będą się na tej wycieczce czuli jak przysłowiowa ryba w wodzie. Zapraszamy na niezwykłą przygodę na najpiękniejszej wyspie świata.

testowy
Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu