MAJÓWKA 2018 / ZREALIZOWANY + RELACJA

Relacja z Majówki 2018 znajduje się TUTAJ 

Oferta archiwalna:

Zapraszamy bardzo serdecznie na czterodniową wycieczkę na Islandię pod okiem naszego pilota w okresie Majówki 2018! 🙂

Marzy Ci się spędzić kilka dni na Islandii? Ten krótki, ale intensywny wyjazd pozwoli Ci na posmakowanie Islandii w jej najlepszym wydaniu. Cztery dni spędzać będziemy na poznaniu najpopularniejszych atrakcji na wyspie – wodospadów, gejzerów, wulkanów, lodowców i gorących źródeł, a także znajdziemy czas na spacer po Reykjaviku.

Te niesamowite miejsca będziemy zwiedzać wiosną, gdy dzień staje się już dłuższy po okresie ciemnych nocy polarnych, a sezon turystyczny nie jest jeszcze w pełni. Noclegi zaplanowaliśmy w sprawdzonych i wysokoocenianych pensjonatach.

Ta wycieczka na Islandię otwiera przed Tobą szansę na poznanie wyspy. Chcemy pokazać Ci Islandię w jej najlepszym wydaniu w ciągu kilku dni. Zobaczysz spektakularny wodospad Gullfoss, pola geotermalne z aktywnym gejzerem, weźmiesz kąpiel w gorących źródłach i staniesz na granicy dwóch płyt kontynentalnych. Zabierzemy Cię pod największy lodowiec Islandii Vatnajökull i zobaczysz bajkową lagunę lodowcową Jökulsárlón. Przejdziesz się wśród kry lodowej po Diamentowej Plaży, zobaczysz najpiękniejszą islandzką czarną plażę Reynisfjara. To wszystko pod okiem naszego polskojęzycznego przewodnika, który przybliży Ci historię tej niezwykłej wyspy.

Wyjazd ten polecamy wszystkim, którzy dysponując niedużą ilością czasu chcą wykorzystać go jak najintensywniej i zobaczyć możliwie dużo na Wyspie Ognia i Lodu. Gwarantujemy niesamowite widoki, wspaniałe wspomnienia i wyjątkowe plenery. W przeciwieństwie do wielu organizatorów zależy nam na bardzo dobrej lokalizacji proponowanych noclegów, które zapewniają Państwu komfort zwiedzania. Nasi piloci to pasjonaci Islandii i osoby o dużej wiedzy, którą chcą z Państwem dzielić. 

Co nas wyróżnia?

  • Przede wszystkim – stawiamy na Wyjazdy Szyte na Miarę. Uważamy, że kameralne grupy to duży krok w stronę udanego wyjazdu.
  • Indywidualne podejście do każdej grupy – słuchamy Waszych preferencji wyjazdowych, Waszych potrzeb i oczekiwań. Tworzymy ten wyjazd dla Was i z Wami.
  • Baza noclegowa – dla naszych grup rezerwujemy to, co najlepsze na Islandii. Nie chcemy robić kilkuset kilometrów więcej tylko dlatego, że opłaca się to nam bardziej niż zapewnienie dobrej lokalizacji noclegowej. Chcemy żebyście skorzystali z tego wyjazdu i nieśli na nasz temat dobre słowo 🙂
  • Nasz pilot – skupiamy się tylko na kierunkach północnych, a naszą perełką jest Islandia. O naszych umiejętnościach świadczy fakt, że pracujemy także dla kilku innych organizatorów wyjazdów „północnych”. Wybierając nas bezpośrednio, często unikasz dodatkowego pośrednika 🙂 Jesteśmy pasjonatami Islandii!
  • Doświadczenie. Prowadziliśmy już wyprawy trekkingowe, fotograficzne, 4×4, polowania na zorzę polarną, wyjazdy firmowe, a także rodzinne. Jeździliśmy po każdym rejonie Islandii wyciągając z nich to, co najlepsze
Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu