WYCIECZKA NA HAWAJE – 8 DNI W RAJU – 10 TERMINÓW – ŚWIETNA CENA

ALOHA! Proponowana tutaj wycieczka na Hawaje skierowana jest do tych, którzy poza niezwykłą przyrodą chcą również mieć odpowiednio dużo czasu na relaks na najpiękniejszych hawajskich plażach. Jeżeli szukacie urlopu, który połączy odpowiednią ilość atrakcji z czasem wolnym to jesteście w odpowiednim miejscu. Chcielibyśmy zaprosić Was na jeden z najpiękniejszych archipelagów świata, który uchodzi za raj na ziemi.

Pamiętajcie proszę, że nasze wycieczki na Hawaje mogą być całkowicie dostosowane do Państwa potrzeb – począwszy od czasu urlopowego, przez budżet, aż do wymarzonych atrakcji. Daj się ponieść hawajskiej fali. Odpocznij na najpiękniejszych jej plażach, ale przede wszystkim odkryj zapierającą dech w piersiach przyrodę. Odkryj wulkany, parki, lasy deszczowe oraz historię.To będą aktywne i relaksujące wakacje na Hawajach, z polskim doświadczonym przewodnikiem. Zapraszamy do 50-ego, najmłodszego stanu USA!

Jeżeli nie boisz się dalekich podróży i szukasz miejsc, które zagwarantują Ci przepiękne, niezapomniane wrażenia, to Hawaje są świetnym wyborem. O inspiracje nie jest tutaj trudno – piękne plaże, wiatr we włosach, egzotyczne owoce, ale także dzikie lasy deszczowe, masywne góry czy lawa spływająca z aktywnych wulkanów – każdy na Hawajach znajdzie coś dla siebie. Przygotuj się na moc wrażeń, to będzie legendarny urlop!

Oto, co wyróżnia nas wśród organizatorów:

  • Współpracujemy z lokalnymi organizatorami turystyki na Hawajach – będą Państwo pod opieką polskojęzycznych przewodników mieszkających na Hawajach! 
  • Prowadzimy tylko małe grupy. Grupy w rozmiarze 4 – 12 osób zapewniają sprawne przemieszczanie się, a co za tym idzie – Uczestnicy mogą zobaczyć i doświadczyć zdecydowanie więcej. Nasze wyjazdy nastawione są na aktywność, dlatego więcej czasu spędzamy na szlakach niż w samochodzie.
  • Dużą uwagę przykładamy do zakwaterowania. W przypadku Hawajów staramy się aby zapewnić Wam możliwie hawajski klimat. Na ile się da, unikamy dużych hoteli.
  • Podróżują Państwo z biurami legalnie działającymi na terenie Stanów Zjednoczonych prowadzonym przez Waszych rodaków.
Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu