Wczasy na Hawajach – 8 dni w raju!

ALOHA! Proponowana tutaj wycieczka na Hawaje skierowana jest do tych, którzy poza niezwykłą przyrodą chcą również mieć odpowiednio dużo czasu na relaks na najpiękniejszych hawajskich plażach. Jeżeli szukacie urlopu, który połączy odpowiednią ilość atrakcji z czasem wolnym to jesteście w odpowiednim miejscu. Chcielibyśmy zaprosić Was na jeden z najpiękniejszych archipelagów świata, który uchodzi za raj na ziemi.

Tym, którzy szukają dużo więcej aktywności proponujemy HAWAJE PREMIUM.

Pamiętajcie proszę, że nasze wycieczki na Hawaje mogą być całkowicie dostosowane do Państwa potrzeb – począwszy od czasu urlopowego, przez budżet, aż do wymarzonych atrakcji. Daj się ponieść hawajskiej fali. Odpocznij na najpiękniejszych jej plażach, ale przede wszystkim odkryj zapierającą dech w piersiach przyrodę. Odkryj wulkany, parki, lasy deszczowe oraz historię.To będą aktywne i relaksujące wakacje na Hawajach, z polskim doświadczonym przewodnikiem. Zapraszamy do 50-ego, najmłodszego stanu USA!

Jeżeli nie boisz się dalekich podróży i szukasz miejsc, które zagwarantują Ci przepiękne, niezapomniane wrażenia, to Hawaje są świetnym wyborem. O inspiracje nie jest tutaj trudno – piękne plaże, wiatr we włosach, egzotyczne owoce, ale także dzikie lasy deszczowe, masywne góry czy lawa spływająca z aktywnych wulkanów – każdy na Hawajach znajdzie coś dla siebie. Przygotuj się na moc wrażeń, to będzie legendarny urlop!

Oto, co wyróżnia nas wśród organizatorów:

  • Nie zarabiamy na biletach lotniczych, w przeciwieństwie do większości polskich organizatorów nie dodajemy ceny biletu do całkowitego kosztu wycieczki. Za bilet zapłacą Państwo tyle, ile rzeczywiście kosztuje.
  • Program stworzony przez założyciela Niceland – doświadczonego przewodnika i organizatora, który mieszka teraz na Alasce, w USA. Podróżujesz z osobą, która zna realia Stanów Zjednoczonych, a także na Hawajach. Programy ZAWSZE testujemy na własnej skórze, zanim zabierzemy ze sobą grupę.
  • Współpracujemy z lokalnymi organizatorami turystyki na Hawajach.
  • Prowadzimy tylko małe grupy. Grupy w rozmiarze 8 – 12 osób zapewniają sprawne przemieszczanie się, a co za tym idzie – Uczestnicy mogą zobaczyć i doświadczyć zdecydowanie więcej. Nie organizujemy wycieczek autobusowych. Nasze wyjazdy nastawione są na aktywność, dlatego więcej czasu spędzamy na szlakach niż w samochodzie.
  • Dużą uwagę przykładamy do zakwaterowania. W przypadku Hawajów staramy się aby zapewnić Wam możliwie hawajski klimat. Na ile się da, unikamy dużych hoteli.
  • Podróżują Państwo z biurem legalnie działającym na terenie Stanów Zjednoczonych prowadzonym przez założyciela Niceland. Wspieracie w ten sposób mały biznes prowadzony przez Waszego przewodnika – pasjonaty.
Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu