SYLWESTER 2018/2019 – BRAK MIEJSC

Mamy dla Państwa przygotowaną wyjątkową ofertę na spędzenie kilku zimowych dni oraz przejście z roku 2018 do 2019 na granicy płyt tektonicznych 🙂 Dom, który mamy zarezerwowany to jedna z naszych ulubionych miejscówek na całej Wyspie. Lokalizacja w spokojnej, zadbanej i malowniczej wiosce około godziny drogi od lotniska oraz Reykjaviku pozwala na odpowiednie zarządzanie krótkim dniem. Po zmroku wybierzemy się wspólnie do lokalnych SPA, dobrych knajp, a także po prostu zrelaksujecie się w gronie bliskich dla Was osób. Do Państwa dyspozycji oddajemy cały dom, oddalony około 50 metrów od Oceanu Atlantyckiego, bardzo dobrze wyposażony i stworzony w wyjątkowym klimacie. Program dopasowujemy pod Państwa preferencje z uwzględnieniem możliwości odwiedzenia jaskini lodowej, spaceru po lodowcu, oglądaniem najpiękniejszych miejsc Islandii południowej, zwiedzaniem Reykjaviku i wizytami w gorących źródłach. Możliwości są szerokie i zależą tylko i wyłącznie od Państwa marzeń 🙂 Oczywiście codziennie polujemy na zorzę polarną!

Na miejscu poruszamy się w pełni ubezpieczonym, wygodnym samochodem z napędem 4×4, który w warunkach zimowych jest wymogiem. Kierowcą przez cały okres wyjazdu jest nasz doświadczony pilot wyjazdu. Śniadania w formie bufetu do samodzielnego przygotowania z zakupionych przez Pilota dla Państwa produktów, po wcześniejszym uzgodnieniu preferencji żywieniowych. Codziennie wspólnie wybieramy się do najlepszych lokalnych knajpek lub w przypadku ich zamknięcia samodzielnie przygotowujemy posiłek.

A jak weszliśmy w ten rok? Zobaczcie sami !

 

 

Dla samodzielnie zebranych małych grup przyjaciół lub rodziny. Powyższa oferta dotyczy domu dostosowanego do potrzeb czterech osób dorosłych, ale jeżeli macie Państwo większą grupę to mamy także zarezerwowane domy, które sprostają Waszym wymaganiom. Wszystko zależy od Państwa potrzeb i preferencji.

Wyjazd sylwestrowy skierowany jest do grup, które chcą spędzić wspólnie czas w wyjątkowym miejscu jakim jest Islandia. Jeżeli nie boicie się mrozu (który niekoniecznie musi być większy niż w Polsce) i szukacie czegoś innego niż do tej pory to jest to propozycja dla Państwa. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu tutaj: KONTAKT

 

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu