SVALBARD – ARKTYCZNA PRZYGODA NA SPITSBERGEN 2018

To co niedźwiadki polarne lubią najbardziej, czyli zapraszamy na Daleką Północ!

Gdzieś pomiędzy Norwegią kontynentalną, a biegunem północnym znajduje się Longyearbyen – największa osada na oblewanej wodami Morza Arktycznego wyspie Spitsbergen. To właśnie tutaj będziemy mieli swoją “bazę” i stąd będziemy codziennie wyruszać na poznanie tego, co na Spitsbergen najlepsze. Poznamy lokalną kulturę, odwiedzimy mieszkańców wyspy nazywanej “Zimnym wybrzeżem”, spróbujemy nietypowej północnej kuchni, a także zajrzymy do najpopularniejszych muzeów. A to wszystko to tylko początek. Nie ulega wątpliwości, że Wyspa, którą zamieszkuje więcej niedźwiedzi polarnych niż ludzi, to przede wszystkim wciąż dzika przyroda, niesamowite historie, a także niekontrolowana przestrzeń. Svalbard to raj dla miłośników natury. Idealne miejsce dla zwolenników wyjazdów przygodowych i aktywnychPasjonaci fotografii znajdą tutaj olbrzymie pole do popisu.

Na Svalbard zapraszamy Państwa w okresie panowania dnia polarnego, który pozwala maksymalnie wykorzystać czas dany nam w tym miejscu. Wśród dostępnych atrakcji, które mają Państwo do dyspozycji oferujemy między innymi:

  • rejs do opuszczonej radzieckiej osady górniczej Pyramiden,
  • przejazdy psimi zaprzęgami po svalbardzkiej tundrze,
  • naukę wspinaczki lodowej na jednym z tamtejszych lodowców,
  • pływanie kajakami po lodowej lagunie,
  • trekkingi wraz z noclegami w terenie z przewodnikiem,
  • łowienie ryb w morzu grenlandzkim
  • i wiele, wiele innych!

Jeżeli w grupie przyjaciół czy rodziny widzieliście już naprawdę wiele i szukacie czegoś wyjątkowego to ta wyprawa może i będzie stworzona właśnie dla Państwa!

Svalbard to raj dla miłośników natury. Idealne miejsce dla zwolenników wyjazdów przygodowych i aktywnychPasjonaci fotografii znajdą tutaj olbrzymie pole do popisu. Jeżeli nie boicie się Państwo urlopu spędzonego w Arktyce, a surowy klimat północy to Wasz żywioł to dobrze trafiliście. Pod okiem doświadczonego i znającego specyfikę rejonu Pilota od Niceland.pl wybierzcie się na tą jedyną w swoim rodzaju wyspę. Niezależnie czy marzy Wam się  zjeść w najbardziej wysuniętej na północ restauracji sushi, zrobić zdjęcie niedźwiedziowi polarnemu czy tańczyć w trakcie festiwalu Polarjazz razem z zorzą polarną – jesteśmy w stanie to zorganizować. Z naszym doświadczeniem w organizacji wyjazdów w ten rejon świata sprawimy, że będzie to przygoda Państwa życia.

Jest to propozycja wyjazdu Szytego Na Miarę! Masz ekipę, z która lubisz wyjazdy przygodowe? Wraz z rodziną szukasz innego miejsca niż popularne wakacyjne destynacje? Chcesz odbyć podróż życia z ludźmi, którzy podzielają Twoje zamiłowania? Zbierz ekipę i skontaktuj się z nami. Całość zorganizujemy za Ciebie!

 

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu