SAMODZIELNA WYCIECZKA DO USA – PROGRAM SZYTY NA TWOJĄ MIARĘ

Planujesz samodzielną podróż do USA? Nie chcesz dopisywać się do grupy ani brać ze sobą przewodnika? Nie chcesz popełniać niepotrzebnych błędów w trakcie swojego wyjazdu marzeń? Chcesz wiedzieć co musisz zobaczyć podczas samodzielnej wycieczki do USA, a czego unikać jak ognia? Gdzie szukać oszczędności i w jaki sposób radzić sobie z płatnościami na miejscu aby nie przepłacać?

Jeżeli na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi “tak” to jesteś w dobrym miejscu – skorzystaj z doświadczenia lokalnych podróżników i stałych mieszkańców USA!

Program Szyty na Miarę to idealna oferta dla solowych podróżników, par czy małych grup, które lubią eksplorować na własną rękę. Niezależnie od tego co Cię interesuje program zostanie rozpisany pod Wasze preferencje! Uwzględniony zostanie Twój budżet, termin wyjazdu, ilość Uczestników oraz Twoje zainteresowania.

Nasza usługa znacząco ułatwi Wam wycieczkę do USA, a przy tym pozwoli na sporo oszczędności dlatego cena Programu dość szybko się zwróci. 

Oto co oferujemy przy wyborze usługi Samodzielna wycieczka do USA – Program Szyty Na Miarę

 • wybór odpowiednich połączeń lotniczych z Polski dopasowanych do Waszego programu wycieczki po USA,
 • wybór odpowiednich lotów wewnętrznych po USA, jeżeli zachodzi taka potrzeba,
 • wybór oraz rezerwacja odpowiedniego samochodu w USA,
 • dobór odpowiednich noclegów na Wasze potrzeby,
 • wsparcie w wyborze i rezerwacji najciekawszych atrakcji na trasie Waszej wycieczki do USA,
 • szczegółowe rozpisanie programu wycieczki do USA dzień po dniu, z uwzględnieniem najważniejszych atrakcji oraz perełek, które nasi przewodnicy odnaleźli podczas podróży,
 • szczegółowy opis najciekawszych szlaków trekkingowych dopasowanych do Waszych preferencji,
 • najciekawsze i najbardziej spektakularne lokalizacje punktów widokowych na trasie wycieczki wraz z lokalizacją GPS,
 • pomoc w zakupie karnetu wstępu do Parków Narodowych USA,
 • pomoc w wyborze odpowiedniej karty SIM na czas Waszej podróży przez USA,
 • lokalne informacje, ciekawostki oraz wskazówki,
 • kontakt do polskojęzycznych przewodników w różnych rejonach USA w przypadku Waszego zainteresowania,
 • mapa GPS uwzględniająca Waszą trasę wycieczki do USA wraz z interesującymi miejscami oraz noclegami,

Współpracujemy z podróżnikami w każdym rejonie USA dlatego niezależnie czy chcesz odwiedzić Wschodnie czy Zachodnie wybrzeże rozpiszemy dla Ciebie Twój program marzeń. Napisz do nas na kontakt@niceland.pl jeżeli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania.

Program obejmuje kilkanaście do kilkudziesięciu stron A4, rozpisanych specjalnie pod Ciebie. To olbrzymia i nieoceniona korzyść, która pozwoli Ci skupić się na pakowaniu, a nie przeglądaniu i weryfikacji informacji znalezionych na blogach podróżniczych.

Pakiet Programu wycieczki do USA Szytego Na Twoją Miarę (wycieczka nie dłuższa niż 3 tygodnie) to koszt 300$.

W przypadku małej grupy koszt okazuje się niski i dość szybko zwróci się przy korzystaniu z naszych wskazówek odnośnie atrakcji, płatności i rezerwacji. W przypadku wycieczki dłuższej lub podróży kamperem cena programu ustalana jest indywidualnie – prosimy o kontakt: kontakt@niceland.pl lub WhatsApp: +1 907 538 6217

 

Dla samodzielnych podróżników, małych grup przyjaciół czy rodzin, które chcą samodzielnie wybrać się na wymarzoną wycieczkę do USA, ale niekoniecznie mają czas aby czytać i weryfikować informacje znalezione w internecie. Programy Szyte na Miarę tworzone są całkowicie dla Was, są wyjątkowe i niepowtarzalne, oparte na wiedzy i doświadczeniu lokalnych mieszkańców USA.

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu