PRYWATNA WYCIECZKA NA ALASKĘ – 15 DNI DZIKIEJ PRZYGODY

Proponowana przez nas wycieczka na Alaskę to jedyny, tak bogaty i niezwykły  program zwiedzania Alaski. Sprawdzony na skórze przewodnika, pozwala doświadczyć tego, co najlepsze na alaskańskiej ziemi. Zanurz się z nami w niezwykłą przyrodę, odwiedź najpiękniejsze, dzikie parki Alaski, spróbuj swoich sił w połowie (lub degustacji) łososi oraz poleć  na oglądanie niedźwiedzi grizzly w ich naturalnych środowisku. Przyglądaj się wielorybom na rejsie w otoczeniu potężnych fiordów i poznaj historie tętniących niegdyś życiem miasteczek gorączki złota. Poszukiwacze adrenaliny oraz miłośnicy gór będą mieli okazję do lotu widokowego nad najwyższym szczytem Ameryki Północnej wraz z lądowaniem na jednym z lodowców! Przejdziemy też kilka bardziej i mniej znanych szlaków, przecierając oczy ze zdumienia nad bogactwem tutejszej przyrody. Chodź i przekonaj się jaka jest prawdziwa Alaska! 

Uwaga: Ten program realizowany jest tylko raz w roku! Maksymalna wielkość grupy: 12 osób. 

Więcej o przewodniku i organizatorze wycieczki na Alaskę: POZNAJ PRZEWODNIKA

Bilety na trasie FRANKFURT – ANCHORAGE (LOT BEZPOŚREDNI!) 

Jeżeli chcieliby Państwo zrealizować podobny program dla swojej grupy znajomych lub rodziny bardzo proszę o KONTAKT. Ta wycieczka na Alaskę może być Szyta na Miarę dla Państwa.

  • Nie zarabiamy na biletach lotniczych, w przeciwieństwie do większości polskich organizatorów nie dodajemy ceny biletu do całkowitego kosztu wycieczki. Za bilet zapłacą Państwo tyle, ile rzeczywiście kosztuje.
  • Program stworzony przez założyciela Niceland – doświadczonego przewodnika i organizatora, który mieszka na Alasce. Podróżujesz z “lokalsem”.
  • Małe grupy. Grupy w rozmiarze 6 – 12 osób zapewniają sprawne przemieszczanie się, a co za tym idzie – Uczestnicy mogą zobaczyć i doświadczyć zdecydowanie więcej. Nie organizujemy wycieczek autobusowych. Chcemy żebyście pokochali Alaskę, dlatego dużo czasu spędzimy w naturze.
  • Dużą uwagę przykładamy do zakwaterowania, bo uważamy, że kolacja z widokiem na ocean czy poranna kawa w górach dodajemy wyjazdów dodatkowego “smaczku”.
  • Podróżują Państwo z biurem legalnie działającym na terenie Stanów Zjednoczonych prowadzonym przez założyciela Niceland. Wspieracie mały biznes prowadzony przez Waszego przewodnika – pasjonata Alaski.

Wycieczka dedykowana jest wszystkim, którzy od długiego czasu marzą o Alasce i chcą jej przekazać całą swoją uwagę. Zapraszamy miłośników gór, zwierząt i przyrody; tych, którzy lubują się w spacerach w otoczeniu oceanu i pokrytych lodowcami szczytów. Jeżeli, oprócz zdjęć, chcesz spróbować najlepszych atrakcji Alaski, poczuć się jak prawdziwy odkrywca, poznać niesamowite historie największego stanu Ameryki to mamy dla Ciebie miejsce! Ten wyjazd sprosta wymaganiom miłośnikom fotografii, tym, którzy uwielbiają być otoczeniu naturą i chcieliby doświadczyć prawdziwej Alaski.

 

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu