ZORZA POLARNA NA ZAMÓWIENIE – ZIMA I WIOSNA 2020

Intensywny wyjazd, „skrojony na miarę” dla poszukujących tego, co najlepsze na Islandii. Z polskojęzycznym opiekunem i przewodnikiem wyjazdu poznasz historie, które mogły wydarzyć się tylko na tej wyspie. Dni powoli stają się na Islandii coraz dłuższe, ale ciemne noce wciąż dają duże nadzieje na zorzę polarną. Zobaczysz najpopularniejsze atrakcje na wyspie- spektakularne wodospady, aktywne gejzery, żyjące wulkany i ukryte gorące źródła. Wypijesz drinka na lodzie z kry lodowcowej. Poznasz ulubione miejsca naszego pilota, które wciąż wolne są od tłumówZabierzemy Cię do Reykjaviku, gdzie zajrzymy do miejsc istotnych z punktu widzenia historii, ale także tam, gdzie wolny czas spędzają Islandczycy. Dowiesz się dlaczego wyspa ognia i lodu staje się europejską stolicą zabawy i kultury. Nie ominiemy również słynnej Blue Lagoon, gdzie zrelaksujemy się w czasie islandzkiej przygody.

Czeka na Ciebie niezliczona ilość spektakularnych wodospadówmajestatyczne pola geotermalne, aktywne wulkany, sławne gejzerygorące źródła, niesamowite lodowce i malownicze laguny lodowe, a do tego codzienne poszukiwania zorzy polarnej!

Wyjazd jest projektowany pod Państwa – zbierz grupę znajomych, rodzinę lub zorganizuj wyjazd firmowy, a my pod Twoje preferencje zorganizujemy wyprawę marzeń! Zapraszamy grupy polonijne. 

Loty liniami Icelandair z większości większych miast Stanów Zjednoczonych.

 

Realizowane przez nas jesienno – zimowo – wiosenne wycieczki na Islandię są skierowana do tych, którzy lubią cieszyć się naturą i chcą to zrobić z przyjaciółmi lub rodziną. Chcemy zabrać Cię w najpiękniejsze miejsca Islandii południowej, a przy tym dać Ci odpowiednią ilość czasu, aby się tym wszystkim nacieszyć. W zależności od Waszych preferencji proponujemy dwa lub trzy miejsca noclegowe, które będą stanowić naszą bazę wypadową. Dzięki temu nasz pilot będzie mieć możliwość elastycznego zarządzania napiętym programem wyjazdu. Jest to idealne rozwiązanie dla pasjonatów fotografii, miłośników przebywania na świeżym powietrzu i tych, którzy od wycieczki nie oczekują jedynie widokowych przejazdów samochodem. Będzie pięknie i inspirująco, a islandzka natura bez wątpienia zachwyci Was swoim majestatem.

Co nas wyróżnia?

  • Przede wszystkim – stawiamy na Wyjazdy Szyte na Miarę. Uważamy, że mniejsze, kameralne i znające się grupy, o podobnych oczekiwaniach i preferencjach, to duży krok w stronę udanego wyjazdu,
  • Atrakcje testowaliśmy na własnej skórze – wiemy z czego warto skorzystać, a co omijać. Podpowiemy, które atrakcje są przereklamowane, a także podamy dostępne dla Was opcje, dzięki czemu dopasujecie je pod swoje preferencje,
  • Indywidualne podejście do każdej grupy – słuchamy Waszych preferencji wyjazdowych, Waszych potrzeb i oczekiwań. Tworzymy ten wyjazd dla Was i z Wami.
  • Baza noclegowa – dla naszych grup rezerwujemy to, co najlepsze. Niezależnie czy zależy Wam na kameralnym domu z jaccuzi czy warunkach hotelowych, jesteśmy w stanie zorganizować i zapewnić to, czego oczekujecie.
  • Nasz pilot – gwarantujemy polskojęzycznego pilota, który zna Islandię jak własną kieszeń, gwarantujemy, że wiążą się z tym same korzyści!
  • Doświadczenie. Prowadziliśmy już wyprawy trekkingowe, fotograficzne, 4×4, polowania na zorzę polarną, wyjazdy firmowe, a także rodzinne. Korzystamy tylko ze sprawdzonych, lokalnych i polskojęzycznych przewodników.
  • Lubimy dobrze zjeść i chcemy rozkochać Was w lokalnej kuchni!
Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu