HELIKOPTEREM NAD WYSPĄ OGNIA I LODU

Przeloty widokowe śmigłowcem nad najbardziej imponującym obszarami Islandii to dodatek do realizowanych przez nas wypraw. Jest to jednak atrakcja na tyle niezapomniana i wyjątkowa, że postanowiliśmy poświęcić jej osobny artykuł. Jeżeli interesuje Państwa perspektywa, której nie uzyska się z siedzenia samochodu, a także pragniecie przywieźć z urlopu nietuzinkowe zdjęcia oraz wspaniałe wspomnienia to warto rozważyć widokowe loty śmigłowcem nad Islandią.

Sami eksplorujemy tą niezwykłą wyspę od kilku dobrych lat jednak wspomnienie z odbytego dwa lata temu lotu helikopterem nad aktywnymi wulkanami oraz największymi lodowcami Islandii czy przelot nad słynnym islandzkim interiorem z międzylądowaniem pomiędzy geotermalnymi wyziewami ziemnymi to wrażenie zakorzenione w naszych głowach już na zawsze.

Tą atrakcję proponujemy przede wszystkim tym, którzy szukają wyjątkowych wspomnień. Lot prywatnym śmigłowcem z otwartymi przednimi drzwiami na potrzeby zdjęć to niezapomniane wrażenie, nie tylko dla profesjonalnych fotografów, ale także amatorów zdjęć czy po prostu ludzi szukających adrenaliny. Nie chcemy ukrywać, że jest to jedna z droższych atrakcji dodatkowych, ale gwarantujemy, że poza pełną kartą pamięci wywieziecie z wyspy niezapomniane widoki.

 

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu