WYCIECZKA PREMIUM NA HAWAJE – 4 RAJSKIE WYSPY W 10 DNI

ALOHA! Wycieczka na Hawaje to świetna okazja do połączenia odpoczynku z mnóstwem niezapomnianych atrakcji. Chcielibyśmy zabrać Państwa na jeden z najpiękniejszych archipelagów świata, który uchodzi wśród wielu za raj na ziemi. Pora go odwiedzić! W przeciwieństwie do wielu organizatorów chcemy pokazać Wam nie jedną, a aż 4 wyspy, przez co w cenie oferujemy aż 3 przeloty wewnętrzne! Oprócz tego gwarantujemy, że przykładamy bardzo dużą uwagę do wyboru najciekawszych noclegów. W przypadku Hawajów robimy co w naszej mocy aby zaoferować Państwu miejsca, które zarówno przy wieczornym winie, jak i porannej kawie będą zapierać dech w piersiach. Ta wycieczka na Hawaje będzie na poziomie Premium!

Pamiętajcie proszę, że nasze wycieczki na Hawaje mogą być całkowicie dostosowane do Państwa potrzeb – począwszy od czasu urlopowego, przez budżet, aż do wymarzonych atrakcji. Daj się ponieść hawajskiej fali. Odpocznij na najpiękniejszych jej plażach, ale przede wszystkim odkryj zapierającą dech w piersiach przyrodę. Odkryj wulkany, parki, lasy deszczowe oraz historię.To będą aktywne i relaksujące wakacje na Hawajach, z polskim doświadczonym przewodnikiem. Zapraszamy do 50-ego, najmłodszego stanu USA!

Zapraszamy również wszystkich rodaków mieszkających poza Polską!

To jak, gotowi na Hawaje? 🙂

Jeżeli nie boisz się dalekich podróży i szukasz miejsc, które zagwarantują Ci przepiękne, niezapomniane wrażenia, to Hawaje są świetnym wyborem. O inspiracje nie jest tutaj trudno – piękne plaże, wiatr we włosach, egzotyczne owoce, ale także dzikie lasy deszczowe, masywne góry czy lawa spływająca z aktywnych wulkanów – każdy na Hawajach znajdzie coś dla siebie. Przygotuj się na moc wrażeń, to będzie legendarny urlop!

Oto, co wyróżnia nas wśród organizatorów:

 

  • Nie zarabiamy na biletach lotniczych, w przeciwieństwie do większości polskich organizatorów nie dodajemy ceny biletu do całkowitego kosztu wycieczki. Za bilet zapłacą Państwo tyle, ile rzeczywiście kosztuje.
  • Program stworzony przez założyciela Niceland – doświadczonego przewodnika i organizatora, który mieszka teraz na Alasce, w USA. Podróżujesz z osobą, która zna realia Stanów Zjednoczonych, a także na Hawajach. Programy ZAWSZE testujemy na własnej skórze, zanim zabierzemy ze sobą grupę.
  • Współpracujemy z lokalnymi organizatorami turystyki na Hawajach.
  • Prowadzimy tylko małe grupy. Grupy w rozmiarze 8 – 12 osób zapewniają sprawne przemieszczanie się, a co za tym idzie – Uczestnicy mogą zobaczyć i doświadczyć zdecydowanie więcej. Nie organizujemy wycieczek autobusowych. Nasze wyjazdy nastawione są na aktywność, dlatego więcej czasu spędzamy na szlakach niż w samochodzie.
  • Dużą uwagę przykładamy do zakwaterowania. W przypadku Hawajów staramy się aby zapewnić Wam możliwie hawajski klimat. Na ile się da, unikamy dużych hoteli.
  • Podróżują Państwo z biurem legalnie działającym na terenie Stanów Zjednoczonych prowadzonym przez założyciela Niceland. Wspieracie w ten sposób mały biznes prowadzony przez Waszego przewodnika – pasjonaty.

 

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu