FOTOWYPRAWA ZIMOWA 2019 ! BRAK MIEJSC

Druga edycja naszego autorskiego programu dla miłośników fotografii. Na tej fotowyprawie wybieramy dla Państwa tylko najlepsze zakwaterowania na Islandii w przepięknych lokalizacjach pod zdjęcia. Zapewniamy sycące śniadania, które dadzą Wam energię na cały dzień pracy w terenie. Pokażemy Wam fantastyczne i sprawdzone przez nas lokalne restauracje. Gwarantujemy codzienne poszukiwanie zorzy polarnej, wejście do jaskini lodowej wraz z przejazdem po lodowcu pod okiem doświadczonego islandzkiego specjalisty (*jeżeli warunki atmosferyczne pozwolą na bezpieczne jej eksplorowanie), a także kąpiele w gorących źródłach. Oprócz tego zabierzemy Was na najlepsze plenery krajobrazowe, damy Wam odpowiednią ilość czasu na zdjęcia i pokażemy Wam miejsca, do których inni Organizatorzy nie docierają. 

Pod okiem doświadczonego fotografa i miłośnika Islandii oraz profesjonalnego pilota po Islandii otrzymają Państwo najlepsze warunki do robienia zdjęć. Ta wycieczka na Islandię to szansa do rozwinięcia swoich umiejętności, poznania fantastycznych ludzi o podobnych pasjach. Zapełnicie karty pamięci swoich aparatów, a także przeżyjecie przygodę życia. Jak mówili Uczestnicy Fotowyprawy 2018 – “zrealizowaliśmy 300% planu“! Tym razem będzie tak samo (lub lepiej!).

Planowany wylot z Polski w terminie 3-10.03.2018 (7 pełnych dni na Islandii).

Maksymalna wielkość grupy: 8 osób!

BRAK MIEJSC

Jeżeli mają Państwo grupę znajomych – pasjonatów i chcecie zorganizować fotowyprawę specjalnie dla Was to zapraszamy do zapytań przez formularz KONTAKT

Wyjazd przeznaczony jest dla wszystkich miłośników fotografii niezależnie od poziomu zaawansowania.

Jeżeli szukacie Państwo ludzi z podobną pasją i chcecie rozwijać się w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie to jest to propozycja dla Was. Jest to wyprawa na Islandię organizowana na wysokim poziomie pod każdym względem. Wybieramy tylko najlepsze lokalizacyjnie miejsca noclegowe, które bardzo dobrze znamy. Do Państwa dyspozycji oddajemy zawsze pokoje dwuosobowe z pojedynczymi lub podwójnymi łóżkami w świetnych zakwaterowaniach, oczywiście z codziennymi śniadaniami. Korzystamy tylko z samochodów 4×4, wygodnych i bezpiecznych, ze sprawdzonych i posiadających wszystkie licencje miejscowych wypożyczalni. Najwyższy pakiet ubezpieczeniowy, wszystkie wymagane polskim prawem pozwolenia i gwarancje ubezpieczeniowe, doświadczony polskojęzyczny pilot wyjazdu, sprawdzony autorski program, lokalny przewodnik, który zabierze Państwa do jaskini lodowej – to gwarancja, że wyjazd będzie bezpieczny i będziecie mogli w pełni cieszyć się tą niezwykłą przygodą.

Wyjazd klasy Premium z dużą dawką emocji i wrażeń!

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu