Nasze propozycje wyjazdów

Poniżej lista proponowanych przez nas przykładowych wycieczek na Islandię, Alaskę, Wyspy Owcze i w inne przepiękne rejony. Proszę pamiętać, że każda wycieczka może być Uszyta na Państwa Miarę. Jeżeli macie grupę potencjalnych chętnych, przyjaciół czy rodzinę to przygotujemy Waszą północną przygodę specjalnie dla Was. Chcemy aby Wasz wyjazd był dopasowany pod Państwa preferencję, dlatego nad każdym programem pracujemy indywidualnie. Zapraszamy do przejrzenia ofert oraz kontaktu.

Niesamowita Alaska – 15 dni czystej przygody!

Niesamowita Alaska – 15 dni czystej przygody!

31.05 - 14.06.2020 i 4.08 - 18.08.2020
WYCIECZKA NA HAWAJE – 4 RAJSKIE WYSPY W 10 DNI – PREMIUM

WYCIECZKA NA HAWAJE – 4 RAJSKIE WYSPY W 10 DNI – PREMIUM

1.10 - 10.10.2020 oraz 10.10 - 20.10.2020
W POSZUKIWANIU ZORZY POLARNEJ 2020 – 4 DNI NA ISLANDII

W POSZUKIWANIU ZORZY POLARNEJ 2020 – 4 DNI NA ISLANDII

18-23.03.2019 oraz terminy na zamówienie
DOOKOŁA ISLANDII W 7 DNI ! BIAŁE NOCE 2020

DOOKOŁA ISLANDII W 7 DNI ! BIAŁE NOCE 2020

3.06 - 10.06.2020 | 10.06 - 17.06.2020
FOTOWYPRAWA ZIMOWA 2019 ! BRAK MIEJSC

FOTOWYPRAWA ZIMOWA 2019 ! BRAK MIEJSC

1-8.03.2019 - BRAK MIEJSC

Jakie są nasze wycieczki na Islandię?

wycieczka na Islandię - gorące źródła, wycieczki islandia

Wszystko zaczęło się od Islandii…

Wycieczki na Islandię od Niceland oparte są zawsze na naszych autorskich programach, które gwarantują jedyną w swoim rodzaju przygodę na tej niezwykłej wyspie. Nie omijamy najbardziej znanych islandzkich atrakcji, a przy tym zabieramy Cię tam, gdzie wciąż można zrelaksować się w kameralnym gronie towarzyszy wyprawy. Zabierzemy Cię na wyprawę na Islandię, która nie tylko zapisze się na Twojej karcie pamięci, ale także głęboko w Twojej pamięci. Gwarantujemy, że zakochasz się w tym pięknym miejscu, tak jak to było w naszym przypadku.

wycieczki na Islandię

Idealne wycieczki na Islandię

Przygotowane przez nas oferty wycieczek do Islandii są dostosowane do aktywnego zwiedzania, które staramy się promować. Gwarantujemy, że wrócisz z Islandii zachwycony nie tylko widokami, ale także swoją kondycją fizyczną i psychiczną. W trakcie wyjazdu poznasz wyjątkowych ludzi, którzy tak jak Ty, w czasie urlopu szukają specjalnych wrażeń. To właśnie Wy tworzycie ten wyjazd i jesteście najważniejszym elementem udanej wycieczki na Islandię.

Świetni piloci i dopasowany plan

Nasz Lider jest do Waszej dyspozycji przez cały okres wyjazdu realizując założony program i zaskakując Was dodatkowymi atrakcjami. Preferujemy tzw. elastyczność programową, która w połączeniu z doświadczeniem naszych Liderów pozwala na najlepsze zagospodarowanie czasem wyjazdowym. Nasze wyprawy obejmują szereg atrakcji, które uczynią Twój wyjazd niezapomnianym. Zorza polarna, wejście na lodowiec, poszukiwanie wielorybów, loty widokowe, relaks w słynnej Błękitnej Lagunie czy odkrywanie jaskini lodowych- to wszystko czeka na Ciebie. Atrakcje są nieograniczone, a nasze umysły otwarte na wszelkie nowe pomysły i sugestie! Chociaż wyspa wydaje się mała to wciąż zaskakuje nas swoimi możliwościami i tajemnicami, dzięki czemu wyjazd to także dla nas prawdziwa przyjemność, którą chcemy przeżyć razem z Tobą. Każda wycieczka na Islandię, która znajdują się w naszej ofercie to wyjazd, na który dopisać może się każdy. Są to wyjazdy krajoznawcze, realizowane pod czujnym okiem naszego doświadczonego Lidera i dostosowane są do każdej grupy wiekowej. Organizujemy również  wyjazdy „Szyte Na Miarę”, gdzie programy dostosowane są do preferencji konkretnej grupy Klientów.

Są to wyjazdy stworzone specjalnie dla Was.
Szukasz oferty wycieczki do Islandii, na którym poznasz świetną ekipę ludzi? Chcesz odbyć kameralny wyjazd na wyspę ognia i lodu wraz z najbliższymi? Twoja wycieczka na Islandię ma być także okazją do rozwoju Twoich pasji? Trafiłeś w dobre ręce- nasze dostosowane do Twoich oczekiwań wycieczki na Islandię to najlepsze rozwiązanie.

Niceland dziś.

To co zaczęło się na małej, usytuowanej pomiędzy Europą a Ameryką Północną, wyspie nabrało dzisiaj zupełnie innego wymiaru. Wciąż skupiamy się tylko i wyłącznie na małych, kameralnych grupach. Wciąż korzystamy tylko z doświadczonych, lokalnych pilotów, układamy bezkompromisowe programy, gwarantujemy niezapomniane emocje. Zapraszamy Was jednak już nie tylko na Islandię, a do naszej oferty dołożyliśmy niesamowite wycieczki na Alaskę, Hawaje czy do Parków Narodowych USA. Alaska jest miejscem zamieszkania założyciela Niceland, który pragnie zaprosić Was do odkrywania Ameryki. Nadal współpracujemy z ludźmi znającymi jak własną kieszeń Wyspy Owcze, Svalbard, Lofoty czy Islandię. Stworzyliśmy siatkę specjalistów, którzy chcą oprowadzić Państwa po miejscach tak dla nich ważnych.

Zapraszamy na przygodę życia z Niceland.

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu