Wycieczki do USA z polskim przewodnikiem

Wraz ze zniesieniem wiz prognozowany jest duży wzrost zainteresowania Stanami Zjednoczonymi w Polsce. Czy Ty również zastanawiasz się nad odwiedzeniem tego przepięknego kraju? Jeżeli tak, to ten krótki tekst jest skierowany właśnie do Ciebie.

Wycieczki do USA z Niceland.

Coraz więcej polskich biur podróży włącza do swojej oferty Stany Zjednoczone i zupełnie nas to nie dziwi. Pamiętaj jednak, że firmy, które organizują kilkanaście wycieczek miesięcznie, w różne rejony świata, dla zupełnie różnych Klientów nie są w stanie specjalizować się w Ameryce.

Mamy też przywilej, że mieszkamy obecnie w Stanach Zjednoczonych, prowadzimy na miejscu firmę, zwiedzamy, zawieramy wartościowe kontakty. Uważamy, że wycieczka do USA prowadzona przez lokalnego przewodnika, który zna realia, historię i anegdoty to wartość nieoceniona, która na prawdę potrafi wynieść Twój wymarzony urlop na inny poziom.

Personalizowane wycieczki do Stanów Zjednoczonych w małych grupach.

Specjalizujemy i pasjonujemy się w organizacji wycieczek do USA pod Państwa potrzeby. Podobnie jak przez kilka poprzednich lat na Islandii, chcemy tworzyć wycieczki do Stanów szyte na Waszą miarę. Niezależnie czy jesteście indywidualnymi poszukiwaczami przygód, planujecie spędzić w USA urlop z rodziną czy chcecie aktywnie spędzić czas z przyjaciółmi – to właśnie dla Was chcemy tworzyć wycieczki. Nie lubimy zwykłych objazdówek, a prawdziwą przyjemność sprawia nam wyszukiwanie odpowiednich pod Wasze preferencje noclegów, atrakcji i projektowanie wycieczki do USA specjalnie dla Was. Wiemy, że wśród nieco monotonnych programów objazdowych po USA proponowanych przez polski biura podróży, obronimy się jakością i dotrzemy do wąskiej, ale bardzo dla nas ważnej, grupy odbiorców. Dołącz do nas i zobacz proponowane przez nas programy, pamiętając przy tym, że każdy z nich edytujemy specjalnie dla Was.

wycieczki do usa
Twoja wymarzona wycieczka do USA z polskim przewodnikiem.

Alaska, Hawaje, Kalifornia, Kolorado i Parki Narodowe USA.

Prezentowana przez nas oferta wycieczek do USA obejmuje rejony Stanów Zjednoczonych, które znamy i kochamy. Wypracowaliśmy tam sieć kontaktów, które sprawiają, że jesteśmy pewni tego, co robimy, a Wasz urlop staje się prawdziwym American Dream. Nie udajemy, że znamy każdy zakamarek USA, bo na to nie starczy nam życia, ale korzystając z lokalnych znajomości, a także testując programy na własnej skórze mamy pewność, że to co oferujemy jest bardzo wysokiej jakości. Korzystamy tylko ze sprawdzonych, bezpiecznych wypożyczalni samochodów, wysoko ocenianych noclegów, a programy rozpisujemy tak, żeby nie opierały się głównie na jeździe samochodem, tak jak w przypadku większości polskich biur oferujących objazdówki po USA. Nasze wycieczki do USA prowadzone są w komfortowych warunkach, ze sprawdzonych zarządzaniem trasą i czasem. Więcej o naszej filozofii podróżowania do przeczytania tutaj:

https://niceland.pl/kadra/

www.kierunekalaska.pl

W tej chwili oferujemy tylko kilka kierunków, w którym się specjalizujemy, ale chcemy rozwijać się razem z Wami i powoli, wraz ze zdobywaniem nowej wiedzy, tworzyć dla Was kolejne, niezwykłe i szyte na miarę wycieczki do USA.

Oferta wycieczek do USA z Niceland:

https://niceland.pl/wycieczki/

Szukasz inspiracji? Poniższy film prezentuje kilka niezwykle pięknych miejsc w Stanach Zjednoczonych.

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu