SVALBARD – arktyczna przygoda na Spitsbergen !

To co niedźwiadki polarne lubią najbardziej, czyli zapraszamy na Daleką Północ!

Gdzieś pomiędzy Norwegią kontynentalną, a biegunem północnym znajduje się Longyearbyen – największa osada na wyspie, a także nasze miejsce docelowe. To właśnie tutaj będziemy mieli swoją “bazę” i stąd wyruszać na poznanie tego, co na Spitsbergen najlepsze. Poznamy lokalną kulturę, odwiedzimy mieszkańców wyspy nazywanej “Zimnym wybrzeżem”, spróbujemy nietypowej północnej kuchni, a także zajrzymy do najpopularniejszych muzeów. A to wszystko to tylko początek. Nie ulega wątpliwości, że Wyspa, którą zamieszkuje więcej niedźwiedzi polarnych niż ludzi, to przede wszystkim wciąż dzika przyroda, niesamowite historie, a także niekontrolowana przestrzeń. Svalbard to raj dla miłośników natury. Idealne miejsce dla zwolenników wyjazdów przygodowych i aktywnych. Pasjonaci fotografii znajdą tutaj olbrzymie pole do popisu.

Na Svalbard zapraszamy Państwa w okresie panowania dnia polarnego, który pozwala maksymalnie wykorzystać czas dany nam w tym miejscu. Wśród dostępnych atrakcji, które mają Państwo do dyspozycji oferujemy między innymi:

Jest to propozycja wyjazdu Szytego Na Miarę! Masz ekipę, z która lubisz wyjazdy przygodowe? Wraz z rodziną szukasz innego miejsca niż popularne wakacyjne destynacje? Chcesz odbyć podróż życia z ludźmi, którzy podzielają Twoje zamiłowania? Zbierz ekipę i skontaktuj się z nami. Całość zorganizujemy za Ciebie!

Na Północ!