Damian

Inżynier środowiska, który zaraz po studiach swoje naturalne środowisko znalazł na Islandii. Od tego czasu na wyspie spędza kilka miesięcy w roku i za każdym razem wraca bardziej w niej zakochany. Z Islandii, serią różnych niesamowitych zwrotów akcji, trafił na Alaskę, gdzie obecnie mieszka. Poszukiwacz nowych szlaków i wrażeń, latał paralotnią, przemierzał himalajskie szlaki, foto-polował na zorzę polarną, pływał po lagunach lodowcowych, odbył szkolenia jaskiniowe i górskie. Na Alasce i Islandii wie i chętnie podpowie co, gdzie i z kim. Damian zaprasza na Alaskę! 

Opinie z wyjazdów z Damianem:

“This was wonderfull week
Thank you Damian to show us:
-what the beauty of Iceland really is and how to appreaciate it
-the sense of humour and ever lasting adventure feeling
-the kindness of freedom, exploring what wasnt known before without hesitate
-to feel ourselves as part of Icelandic story instead of just seeing it
-and finally to bring us Aurora show:)
All the best!” – Ania (Fotowyprawa zimowa, marzec 2018)

“Islandia to magiczny kraj! Zakochałam się w tym miejscu i powracam tam jeszcze w 2017 roku…by witać nowy:) Tym, którzy tam jeszcze nie byli polecam wyprawy z Damianem! To niesamowity pasjonat. Kocha Islandię i godzinami może opowiadać o ciekawych zakątkach tego kraju. Do tego wspaniały organizator, świetny kompan podróży. Taktowny, miły i co w dzisiejszych czasach rzadkie- cierpliwy i bezkonfliktowy.” – Agnieszka (trzy wyjazdy na Islandię z Damianem, 2017 i 2018)

“Jeśli chcecie zwiedzić i poznać Islandię to tylko z Damianem!
Cierpliwy (co przy naszej grupie było ogromnym wyzwaniem ), zorganizowany, profesjonalny i pełen pasji do tego co robi….
Pomoże poznać ten kraj nie tylko pod względem krajoznawczym ale
i kulturowym. Odpowie na dziesiątki pytań dotyczących życia na Islandii, kultury Islandczyków czy nawet bieżących wydarzeń społecznych i kryminalnych Zorganizuje rzeczy niemalże niemożliwe do zorganizowania na wyspie, załatwi na trasie gorącą pizzę w 5 min, wybierze zamienne punkty programu w razie niesprzyjających warunków pogodowych,
podpowie co, gdzie zjeść oraz przede wszystkim będzie przesympatycznym towarzyszem podróży. Dzięki Ci dobry człowieku”

– Maja (wyjazd Szyty na Miarę, październik 2017)

“Mistrzowskie połączenie pasji, wiedzy, profesjonalizmu, świetnej organizacji i dobrej atmosfery! Damian wręcz zaraża Islandią Polecam mocno! Ja wrócę na pewno  ” – Karola (dwa wyjazdy na Islandię z Damianem, 2016 i 2017)

“Miałam ogromna przyjemność spędzić kilka dni na Islandii pod przewodnictwem Damiana Hadi dzięki któremu wyjazd był bezpieczny, spokojny oraz pełen wrażeń. Jestem przekonana ze wrócę na Islandię po raz kolejny. Gorąco polecam Islandię na wakacje na długi weekend w towarzystwie Damiana.”

“Miałam ogromną przyjemność zwiedzać Islandię po raz kolejny w towarzystwie Damiana. Po raz kolejny to była ogromna przyjemność. Plan zrealizowany w 300%. Damian – z Tobą mogę jechać na koniec świata. Dziękuję!

Paulina (dwa wyjazdy na Islandię z Damianem, 2016 i 2018)

 

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu