Bogusia

Bogusia to pasjonatka podróży, sportu i szerokopojętej przygody. Ta niezwykle ciepła dziewczyna z silnym charakterem sprawi, że lodowce wydadzą Ci się jakieś cieplejsze, a wulkany nie tak straszne. Historie z jej podróży po całym świecie umilą czas spędzony na trasie, a wiedza na temat Wyspy Ognia i Lodu zostanie Ci przez nią łagodnie zaserwowana. Jej zamiłowanie do Islandii jest szczere i wyjątkowe, dzięki czemu czujesz, że jesteś na tej wyspie z odpowiednią osobą. Bogusia nadal marzy żeby przemierzyć Islandię na swoim ukochanym środku transportu – rowerze. Kto wie, może nastąpi to już wkrótce?

Opinie z wyjazdów z Bogusią:

“Islandia mnie nie rozczarowała, jestem zimnolubna i swietnie się czuje w takich temperaturach ,wyjazd był bardzo udany, a obżarstwo sięgało chwilami zenitu ( pisze o sobie???). Z pewnością wrócimy- tym razem północ plus zachód. Wyspy Owcze i całą resztę zimnolubnego repertuaru tez mamy w planie ???. Pozdrowienia i dziękujemy za fajną organizację. No i za Bogusię ? !!!! – Iza (Wyjazd Szyty na Miarę, czerwiec 2018)

Właśnie wróciłem z wyprawy na Islandię która organizował Niceland .Wrażeń jakich doznałem na miejscu nie jestem w stanie opisać słowami .Jedno co przychodzi mi do głowy to pełen profesjonalizm , i chęć dostarczenia jak najwiękrzej ilości wrażeń uczestnikom . Będąc ptasim fotografem doświadczyłem na Islandii tego czego nie doświadczyłem w żadnym innym miejscu .To Bogusia sprawiła że Islandia była snem z którego ciężko się było obudzić .Nasza grupa wróciła mega zadowolona przywożąc ze sobą mnóstwo obrazów zarówno w głowach jak i aparatach .Więc z czystym sercem polecam Niceland jako organizatora , a ja no cóż …..dokończę sen w przyszłym roku .” – Józef ( wyjazd Tydzień na Wyspie Ognia i Lodu, kwiecień 2018)

“Thank you for this time Iceland. It has been an unforgettable trip. This country is difficult to describe in the a few words. I can only say “I really believe that travel is the only thing that makes you richer”. Thanks of you my dreams came true. Well organized and planned tour from Niceland. I will recommed your webside and program.” – Beata (kwiecień 2018)

“Wycieczka znakomicie się udała, wszyscy wrócili zadowoleni i uśmiechnięci.
Bogusia “zrobiła” MEGA TOUR!!!!!!!!!” – Krystyn (Wyjazd Szyty na Miarę, maj 2018)

 

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu