Indywidualna wycieczka do USA. Podróż Szyta na Miarę.

Jeżeli nie do końca widzisz siebie i swoich towarzyszy podróży na autokarowej wycieczce objazdowej po Stanach Zjednoczonych to Niceland jest stworzone właśnie dla Ciebie. Specjalnie dla Was tworzymy wycieczki indywidualne na Alaskę, Hawaje, do Kalifornii, Kolorado czy po Parkach Narodowych USA.

Wycieczki Szyte na Twoją Miarę do USA

Wszystkie nasze programy są autorskie, oparte na naszym doświadczeniu i tworzymy je od początku mając na uwadze Wasze preferencje. Nie ma znaczenia czy podróżujecie samodzielnie, w parze czy grupie znajomych lub rodziny – głównym celem naszej firmy jest tworzenie wycieczek do USA, które sprostają Waszym wymaganiom, a przy tym spełnią Wasze marzenia. Mierzcie wysoko – atrakcje, które czekają na Was w USA są praktycznie nieograniczone. Zanim stworzymy dla Was specjalny program chcielibyśmy dowiedzieć się jakie macie preferencje wyjazdowe, ograniczenia czasowe i budżetowe, co Was “kręci”, a co zupełnie nie interesuje. To krok ku temu żeby Wasza indywidualna wycieczka do USA była idealnie dopasowana do wyobrażeń.

indywidualna wycieczka do usa
Mała grupa to gwarancja wyjątkowych wrażeń. To zdjęcie grupy fotograficznej z którą specjalnym samochodem jeździliśmy po lodowcu.

Podczas naszej kilkuletniej już działalności organizowaliśmy głównie wycieczki na zamówienie dla małych grup przyjaciół czy wyjazdy rodzinne. Tworzyliśmy wycieczki fotograficzne, aktywne, firmowe, kulinarne, a także normalnie wycieczki objazdowe z uwzględnieniem preferencji grup. W przypadku wycieczek rodzinnych, z mniejszymi dziećmi, zawsze staramy się aby przejazdy nie były zbyt długie, bo wiemy jak duże znaczenie ma to podczas podróży. Fotografowie mogą liczyć na odpowiednią analizę atrakcyjnych plenerów, a także wczesne pobudki na wschody słońca czy wieczorne oczekiwanie na zachody. Wycieczka firmowa na Alaskę czy Hawaje zawsze uwzględniać będzie potrzeby związane z tego typu podróżami. Wierzymy, że tworząc każdą wyprawę indywidualnie jesteśmy w stanie dać Wam z wycieczki do USA znacznie więcej niż się spodziewacie.

Wycieczki indywidualne do USA

Wyprawy do USA, niezależnie od rejonu, organizujemy już nawet od jednej osoby. Musimy jednak szczerze zaznaczyć, że wycieczka samodzielna lub w parze, jest po prostu sporo droższa, dlatego warto rozejrzeć się dookoła w poszukiwaniu towarzyszy podróży.

Nic (oprócz Waszego budżetu) nie stoi jednak na przeszkodzie żeby wycieczkę do USA stworzyć nawet dla jednej osoby czy pary. W takim przypadku wszystko działa u nas dokładnie tak samo – skontaktujcie się z nami, opowiedzcie o swoich preferencjach i marzeniach, a my możliwie szybko przedstawimy Wam nasze propozycje.

Na naszej “podróżniczej” drodze pracowaliśmy już z indywidualnymi fotografami; parami, które niespecjalnie chciały dołączyć do większej grupy czy małymi rodzinami, które najlepiej czują się w swoim towarzystwie. Wszystko jest to dla nas całkowicie zrozumiałe i to właśnie tego typu wycieczki do USA chcemy dla Was projektować.

Wycieczki grupowe do USA

Zacznijmy może od naszej definicji słowa “grupowe”. Nasze grupy liczą maksymalnie 10 osób. Jest dla nas priorytetem aby zawsze utrzymywać kameralny charakter grupy. To zasada, której trzymamy się od samego początku istnienia Niceland i wiemy, że istnieje wśród Podróżujących grupa, która potrafi to docenć. Wycieczki do USA w małej grupie mają bardzo dużo zalet, ale wyróżnijmy przynajmniej kilka podstawowych:

Zdajemy sobie oczywiście sprawę, że mniejsza grupa wiąże się zazwyczaj z nieco wyższą ceną takiej wycieczki, ale gwarantujemy, że nie będziecie tego żałować. Podczas wycieczki do USA razem z nami będziecie mieć pewność, że to co mówicie ma dla nas znaczenie, że Wasze sugestie zostaną wysłuchane, że pokochacie naszego Pilota, a i on będzie miał okazję Was lepiej poznać. Te aspekty mają niesamowite znaczenie zarówno przed, w trakcie jak i po podróży i budują piękne wspomnienia na długie lata.

Wycieczka do USA po Twojemu

Niezależnie od tego w jaki sposób chcecie podróżować po USA jesteśmy do Waszej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail: kontakt@niceland.pl lub pod telefonem +1 907 538 6217 – najlepiej skorzystać z aplikacji WhatsApp.

Ofertę wycieczek grupowych, do których można się dopisać znajdziecie tutaj:

Wycieczki grupowe do USA z Niceland.