Wycieczka na Islandię, Wyspy Owcze czy do Norwegii z Niceland – dlaczego warto?

Lista korzyści wynikających z wybrania się na wycieczkę z nami jest dość długa, ale postaramy się ją przedstawić możliwie zwięźle. Omówimy też czym wyróżniamy się spośród innych organizatorów i dlaczego powinniście Państwo pojechać z nami.

Pilot – przewodnik.

Skupiamy się tylko i wyłącznie na kierunkach “północnych” z dużym naciskiem na Islandię, od której wszystko się zaczęło. Każdy z Pilotów, którzy towarzyszą Państwu podczas wyjazdów zna kraj destynacji bardzo dobrze lub wręcz wybitnie. Często mieszkaliśmy lub dalej mieszkamy w krajach, do których zapraszamy. Nie jesteśmy przypadkowymi młodymi osobami, dla których pilotowanie jest dorywczą pracą wakacyjną, a profesjonalistami w swoim fachu. Pasjonujemy się Północą i nieustannie chcemy do niej wracać. Swoje urlopy często spędzamy właśnie w Norwegii, na Islandii, Wyspach Owczych czy Alasce. Inwestujemy w te kierunki swój prywatny jak i zawodowy czas. Nie ma większej wartości wyjazdowej niż Pilot, który wie co robi i potrafi odpowiednio manewrować czasem w zależności od preferencji grupy czy pogody. Nasza praca to wynik dziesiątek tysięcy przejechanych i prawdopodobnie setek tysięcy kilometrów wylatanych w okolice koła podbiegunowego. Jesteśmy osobami, które obracają się w tematyce “Północy” na co dzień, znamy te środowisko, mamy wypracowane sieci bardzo wartościowych kontaktów i podczas organizowanych przez nas wycieczek dość łatwo to Państwo wyczujecie. Nie jesteśmy tylko “liderami” wyjazdów organizowanych przez kluby podróżnicze, którzy często nie mają pojęcia o miejscu swojej pracy, co naszym zdaniem, odbija się zawsze na jakości wyjazdu. Chcemy przekazywać Państwu interesującą wiedzę, zabierać na szlaki, eksplorować piękne tereny, a przy tym dbać o środowisko, które przy swojej wyjątkowości jest również bardzo delikatne.

Więcej o nas tutaj: http://niceland.pl/kadra/

Indywidualne podejście.

Tak jak w przypadku opieki Pilota tak i tutaj uważamy, że specjalizacja w określonych destynacjach działa na naszą korzyść. Znając wybitnie teren, w którym pracujemy oraz Państwa preferencje jesteśmy w stanie stworzyć wyjazd Szyty na Miarę. Na podstawie określonego przez Państwa budżetu, czasu urlopowego, wielkości grupy i oczekiwań projektujemy wyjątkowy indywidualny wyjazd, co niewątpliwie odczują Państwo na naszym wyjeździe. Właśnie z tego względu skupiamy się na organizacji wyjazdów pod grupy znajomych czy rodziny. Tego typu wyjazdy mogą być lepiej dopasowane do Państwa, dzięki czemu urlop staje się olbrzymią przyjemnością. Nie mamy oczywiście nic przeciwko wyjazdom, do których mogą dopisać się indywidualne osoby, natomiast wiemy, że taki wyjazd musi mieć już charakter bardziej”ogólny”, aby możliwie odpowiadał preferencjom szerszej grupy Klientów.

Noclegi.

Organizując wyjazdy w ograniczonym obszarze “północnym”, w przeciwieństwie do większych biur podróży, mamy ten atut, że do każdego wyjazdu podejść możemy bardzo indywidualnie i rzetelnie. Sami pracowaliśmy dla innych biur i wiemy, że organizowanie wyjazdów po całym świecie wiąże się zawsze ze spadkiem jakości w przygotowywaniu wyjazdów. Nie można być specjalistą w każdym kraju, dlatego postanowiliśmy skupić się na konkretnym obszarze działania i przerodzić “bycie małym organizatorem” w sukces. Sam proces rezerwacji noclegów dla Państwa jest dla nas długotrwałą pracą, ponieważ zawsze staramy się dobrać najlepsze miejsca. W wielu zakwaterowaniach, do których Państwa zabieramy jesteśmy stałymi gośćmi, co na pewno odczujecie pozytywnie na własnej skórze. Wybieramy zawsze najlepsze lokalizacje pod proponowany program. Wierzymy, że chociaż zazwyczaj przekłada się to na nieco wyższą cenę to jest to kwestia priorytetowa, która sprawi, że Państwa wyjazd będzie bardziej komfortowy. Wiemy, że wielu organizatorów decyduje się wybierać noclegi pod kątem ceny niezależnie czy wiąże się to z setkami kilometrów więcej do przejechania. My nie chcielibyśmy tego robić, bo spędzanie urlopu w samochodzie nie jest na pewno tym, czego oczekujecie od Islandii, Norwegii czy Wysp Owczych.

Jedzenie.

W internecie łatwo znaleźć opinie, że jedzenie na Islandii jest po pierwsze drogie, a po drugie niedobre. Całkowicie ten mit obalamy. Jeżeli traficie Państwo do miejsc, do których należy to gwarantujemy, że Wasze kubki smakowe oszaleją. Zdajemy sobie sprawę, że może nie jest to najważniejszy punkt programu wyjazdowego, ale czy po pięknym, chłodnym dniu jest coś lepszego niż lokalne pyszne piwo i świetne jedzenie w lokalnej restauracji z widokiem na ocean? Przez lata zbudowaliśmy szereg kontaktów w tej branży, jedliśmy z niejednego talerza właśnie po to aby nie musieli Państwo powielać naszych błędów. Z nami traficie tam, gdzie trzeba. Gwarantujemy!

Legalność, bezpieczeństwo, uczciwość.

Nie kombinujemy. Korzystamy tylko ze sprawdzonych, bezpiecznych i certyfikowanych wypożyczalni. Uważamy, że skoro prowadzimy działalność turystyczną w danym kraju to pieniądze powinniśmy zostawiać właśnie tam. Nie sprowadzamy promami polskich samochodów tylko po to aby ostatecznie nie zostawić ani złotówki na Islandii czy w Norwegii. Chcemy działać fair i dlatego nasze relacje na miejscu są wzorowe, życzliwe i szczere. Wszystkie nasze wyjazdy organizujemy legalnie, zgodnie z polskim prawem. Gwarantujemy wysokiej jakości ubezpieczenia, przejrzystość umów i łatwy kontakt z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Cena.

Nie jesteśmy pewnie najtańszym sposobem na wyjazd na Islandię czy do Norwegii, ale uważamy, że jesteśmy w stanie zaoferować bardzo dobre ceny przy jakości przez nas oferowanej. Nie chcemy być porównywani do stowarzyszeń czy klubów podróżniczych. Uważamy, że obronimy się jakością i chcemy się tego kierunku trzymać. Proszę pamiętać, że różnica w cenach nie bierze się znikąd i bardzo często idą za tym istotne korzyści – doświadczony pilot wyjazdowy, świetne noclegi, indywidualny program, bezpieczny transport oraz wszelkie wymagane prawnie gwarancje wyjazdowe i ubezpieczenia.  Dlatego jeszcze raz zapewniamy, że przy proponowanych przez nas cenach otrzymacie Państwo najwyższą na rynku jakość.

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu