Wycieczki na Alaskę

Alaska to nowa destynacja, którą prezentujemy dla Was na tej stronie. Jako założyciel Niceland oraz www.KierunekAlaska.pl chciałbym Was zaprosić do swojego nowego domu, do największego i najpiękniejszego stanu Ameryki. Jako doświadczony pilot oraz organizator wypraw zagranicznych zapewniam, że odkryję z Wami Alaskę, o której długo nie zapomnicie.

Wycieczka na Alaskę może być całkowicie dopasowana do Państwa preferencji wyjazdowych. Wspólnie możemy zdecydować jak długi pobyt będzie dla Was odpowiedni, na czym skupimy się podczas wycieczki na Alaskę oraz w jakich warunków chcielibyście podróżować oraz odpoczywać po intensywnym zwiedzaniu.

W tej kwestii ograniczenia praktycznie nie istnieją. Możemy zorganizować standardową wycieczkę objazdową po najpiękniejszych zakątkach Alaski, ale również wybrać się prywatnym samolotem na poszukiwanie niedźwiedzi grizzly lub niedźwiedzi polarnych. Zimą możemy polować na zorzę polarną śpiąc ponad granicą koła podbiegunowego lub odpoczywać w najlepszym kurorcie narciarskim na Alasce. Możemy spędzać godziny na szlakach nosząc w plecakach Bear Spray oraz namioty lub przemieszczać się wygodnym busem, korzystać z najlepszej lokalnej kuchni i uczyć się o tutejszej kulturze. Wszystko zależy od Was!

Wyślij e-mail na kontakt@niceland.pl

Jeżeli mają Państwo własną grupę i pomysł na wyjazd to zapraszam serdecznie do kontaktu. Realizuję wyjazdy na zamówienie już od dwóch uczestników. Chętnie wysłuchamy Państwa preferencji i stworzymy Wyjazd Szyty Na Miarę, który będzie dla wszystkich niezapomnianą przygodą.