Wycieczka na Alaskę

Wycieczka na Alaskę to nowa propozycja, którą mam przyjemność Wam zaprezentować. Jako założyciel Niceland oraz KierunekAlaska.pl chciałbym Was zaprosić do mojego nowego domu – do największego i najdzikszego stanu USA – na Alaskę. Jestem doświadczonym pilotem oraz organizatorem wypraw w różne zakątki świata (Islandia, Norwegia, Nowa Zelandia, Gruzja, Nepal) i zapewniam, że każda wycieczka na Alaskę to tysiące uniesień i niezapomnianych przygód.

Dla inspiracji kilka ujęć z mojej pierwszej wizyty na Alasce:

Wyjątkowe prywatne i Szyte na Miarę wycieczki na Alaskę.

Każda wycieczka na Alaskę może być całkowicie dopasowana do Waszych preferencji wyjazdowych. Wspólnie możemy zdecydować jak długi pobyt będzie dla Was odpowiedni, na czym skupimy się podczas wycieczki na Alaskę oraz w jakich warunków chcielibyście podróżować i odpoczywać po intensywnym zwiedzaniu. Programy tworzę pod konkretne grupy z uwzględnieniem Waszych zainteresowań, oczekiwań, budżetu i wielkości grupy.

Wycieczki na Alaskę organizuję nawet dla indywidualnych Podróżników, a optymalna wielkość grupy, przy której cena podróży rozkłada się najkorzystniej to od 8-10 osób. Niezależnie od tego czy macie swoją ekipę, z którą eksplorujecie świat czy chcielibyście dopisać się do otwartej grupy lub odwiedzić Alaskę ze swoim partnerem / partnerką – skontaktujcie się: kontakt@niceland.pl lub WhatsApp: +1 907 538 6217.

Jestem przekonany, że znajdziemy odpowiednie dla Was rozwiązanie.

Polskie biuro podróży w USA. Wycieczki z polskim pilotem na Alasce.

W tej chwili jestem jedynym polskim pilotem i organizatorem na Alasce, co daje mi pewną przewagę nad polskimi biurami podróży. Jako osoba na miejscu jestem w stanie przekazać Państwu autentyczny smak tego niesamowitego stanu. Tworzę programy dostosowane do Waszych oczekiwań, oparte na doświadczeniu zarówno moim, jak i rodziny czy przyjaciół mieszkających tutaj od lat. Oferowane przez Niceland wycieczki na Alaskę to szansa na zobaczenie najpiękniejszych miejsc w małej, kameralnej grupie podróżników. Niewątpliwie pozwala to na lepszy kontakt zarówno z Waszym przewodnikiem, jak i pomiędzy uczestnikami wyprawy. 

Na terenie USA współpracuję z kilkoma innymi organizatorami podróży, dzięki czemu jestem w stanie pomóc Państwu przy wyborze odpowiedniej dla Was wycieczki do USA. Sieć kontaktów, którą udało mi się wypracować sprawia, że mam dostęp do doświadczonych i utalentowanych przewodników praktycznie w każdym rejonie Stanów Zjednoczonych. Na Wasze życzenie stworzyć możemy wspaniałą wycieczkę na Hawaje, wycieczkę po Parkach Narodowych USA czy do Kalifornii lub Nowego Jorku. Możliwości są nieograniczone.

Więcej informacji na mój temat znajdziesz TUTAJ.

Atrakcje Alaski

W tej kwestii ograniczenia praktycznie nie istnieją. Możemy zorganizować standardową wycieczkę objazdową po najpiękniejszych zakątkach Alaski, ale również wybrać się prywatnym samolotem na poszukiwanie niedźwiedzi grizzly lub niedźwiedzi polarnych. Zimą możemy polować na zorzę polarną śpiąc ponad granicą koła podbiegunowego lub odpoczywać w najlepszym kurorcie narciarskim na Alasce. Możemy spędzać godziny na szlakach nosząc w plecakach Bear Spray lub przemieszczać się wygodnym busem, korzystać z najlepszej lokalnej kuchni i uczyć się lokalnych zwyczajów. Wszystko zależy od Was!

Jeżeli mają Państwo własną grupę i pomysł na wyjazd to jesteście w odpowiednim miejscu. Realizujemy wyjazdy na zamówienie już od jednego uczestnika. Chętnie wysłuchamy Państwa preferencji i stworzymy Wyjazd Szyty Na Miarę, który będzie dla wszystkich niezapomnianą i jedyną w swoim rodzaju przygodą.

O tym dlaczego warto odwiedzić Alaskę przeczytasz tutaj:

TOP ATRAKCJE ALASKI

Programy i oferty wycieczek na Alaskę

Nasze świeże propozycje wyjazdowe na Alaskę i do USA znajdziecie tutaj : OFERTA WYCIECZEK

Przykładowy program 11 dni / 10 nocy na Alasce:

Więcej informacji na temat Alaski znajdziesz na naszym blogu: