Wycieczka na Alaskę

Kierunek Alaska.

Alaska to nowa destynacja, którą prezentujemy dla Was na tej stronie. Jako założyciel Niceland oraz www.KierunekAlaska.pl chciałbym Was zaprosić do swojego nowego domu – do największego i najdzikszego stanu Ameryki. Jestem doświadczonym pilotem oraz organizatorem wypraw w różne zakątki świata i zapewniam, że odkryję z Wami Alaskę, o której długo nie zapomnicie. Zobaczcie jaka może być Wasza wycieczka na Alaskę:

Wycieczka Alaska

Każda wycieczka na Alaskę może być całkowicie dopasowana do Państwa preferencji wyjazdowych. Wspólnie możemy zdecydować jak długi pobyt będzie dla Was odpowiedni, na czym skupimy się podczas wycieczki na Alaskę oraz w jakich warunków chcielibyście podróżować i odpoczywać po intensywnym zwiedzaniu.

W tej chwili jestem jedynym polskim przewodnikiem i organizatorem na Alasce, co daje mi dużą przewagę nad polskimi biurami podróży. Jako osoba na miejscu jestem w stanie przekazać Państwu autentyczny smak tego niesamowitego stanu. Tworzę programy inne niż polskie biura podróży, oparte na doświadczeniu zarówno moim jak i rodziny czy przyjaciół mieszkających tutaj od lat. Oferowane przez Niceland wycieczki na Alaskę to szansa na zobaczenie najpiękniejszych miejsc w małej, kameralnej grupie podróżników, co pozwala na lepszy kontakt zarówno z przewodnikiem jak i pomiędzy uczestnikami wyprawy. 

Więcej o mnie znajdziesz TUTAJ.

W tej kwestii ograniczenia praktycznie nie istnieją. Możemy zorganizować standardową wycieczkę objazdową po najpiękniejszych zakątkach Alaski, ale również wybrać się prywatnym samolotem na poszukiwanie niedźwiedzi grizzly lub niedźwiedzi polarnych. Zimą możemy polować na zorzę polarną śpiąc ponad granicą koła podbiegunowego lub odpoczywać w najlepszym kurorcie narciarskim na Alasce. Możemy spędzać godziny na szlakach nosząc w plecakach Bear Spray lub przemieszczać się wygodnym busem, korzystać z najlepszej lokalnej kuchni i uczyć się tutejszej kultury. Wszystko zależy od Was!

Zapraszam do kontaktu: kontakt@niceland.pl

Jeżeli mają Państwo własną grupę i pomysł na wyjazd to jesteście w odpowiednim miejscu. Realizujemy wyjazdy na zamówienie już od jednego uczestnika. Chętnie wysłuchamy Państwa preferencji i stworzymy Wyjazd Szyty Na Miarę, który będzie dla wszystkich niezapomnianą i jedyną w swoim rodzaju przygodą.

Szukasz inspiracji? Oto nasze propozycje wyjazdowe: WYCIECZKA NA ALASKĘ

Więcej informacji na temat Alaski znajdziesz na KIERUNEK ALASKA.