Wyjazdy Self Drive

Wyjazdy Self Drive– czyli bądź elastyczny w swojej podróży.

Bądź panem swojego losu w podróży, a nam pozostaw resztę spraw. Zarezerwujemy Twoje bilety, podstawimy na lotnisko samochód, znajdziemy odpowiednie noclegi i przekażemy nasz autorski program wyjazdu na Islandię specjalnie dla Ciebie wraz z mapą trasy, nawigacją GPS i cennymi wskazówkami.

Self Drive to idealne rozwiązanie dla indywidualnych podróżników, par, rodzin, małej grupy znajomych i wszystkich, którzy chcą sami decydować o ilości atrakcji w ciągu dnia. Zorganizujemy za Ciebie wycieczki fakultatywne oraz dodatkowe atrakcje , które są dla Ciebie interesujące.

Rezerwujemy nocleg dostosowane do planu podróży i jesteśmy do Twojej dyspozycji pod telefonem przez cały okres wyjazdu. Przekazujemy w Twoje ręce program, ale od Ciebie zależy ostateczna kwestia jego realizacji- należy dostosować się tylko do noclegów. Powiemy gdzie jeść, czego się napić, co zobaczyć, a na co nie warto tracić czasu. Wyjazdy Self Drive odbywają w pełni ubezpieczonymi samochodami 4×4, które bezproblemowo sprostają islandzkim drogom. Gotowi?