Firmowe

Dlaczego wyjazd firmowy na Islandię?

Niewątpliwą zaletą tej niezwykłej wyspy jest jej lokalizacja. Niespełna trzy i pół godziny lotu z Polski dzielą Państwa od tego wyjątkowego w skali światowej miejsca. Islandia nie bez powodu stała się atrakcyjną turystycznie destynacją. Rokrocznie przybywa na nią więcej spragnionych wyjątkowych wrażeń, majestatycznej przyrody i spokoju, który wciąż da się tam odnaleźć.

Nie trzeba chyba nikogo długo przekonywać, że wyspa, na której znajdą Państwo wulkany i lodowce, olbrzymie pola lawowe, przepiękne kaniony, najświeższe powietrze, wulkaniczne plaże, nieokiełznany ocean, islandzkie kuce, urocze maskonury, wyjątkową kuchnię to idealne miejsce na przygodę życia dla Państwa firmy!

Dlaczego z nami?

Przede wszystkim dlatego, że poza pasją podróżowania, która ciągle pcha nas do rozwoju, Islandia jest miejscem, które kochamy najbardziej. Mieliśmy okazję mieszkać na tej niezwykłej wyspie i poznać ją od przysłowiowej poszewki. Pracując w branży turystycznej wypracowaliśmy sobie sieć kontaktów, która zdecydowania ułatwia organizację na miejscu. Wiemy, gdzie, z kim i dlaczego. Znamy wysokiej jakości restauracje, lokalne knajpy, bazę noclegową. Chcielibyśmy aby Państwa wyjazd firmowy był nie tylko odpoczynkiem i przygodą, ale także krokiem do poznania tej niezwykłej kultury i historii Islandii.

A co na miejscu?

Tutaj wszystko zależy od Państwa preferencji wyjazdowych. Długość pobytu, charakter wyjazdu, a także budżet determinuje ilość atrakcji, które mamy Państwu do zaoferowania. Wśród najpopularniejszych atrakcji możemy zaproponować:

Wszystkie nasze wycieczki dla firm na Islandię charakteryzują się indywidualnym podejściem do każdego zlecenia. Chcemy zawsze tworzyć wyjazd Szyty Na Miarę, dlatego zachęcamy do kontaktu.