Polowanie na zorzę polarną 2017

Kolejny wyjazd Szyty Na Miarę! Zgłoś się do nas ze swoją grupą, sprecyzuj swoje oczekiwania, długość pobytu, planowany budżet, a my zajmiemy się resztą! Co na Ciebie czeka na miejscu?

Podczas tej przygody poznasz tajemnice sławy Reykjaviku. Zapoznamy Cię z islandzkim językiem, muzyką i filmem. Zobaczysz jak żyją Islandczycy. Będziesz w najbardziej popularnych turystycznie miejscach i poznasz  ulubione miejsca naszego przewodnika. Nasz wyjazd jest świetną okazją na ‘upolowanie’ zorzy polarnej– wykorzystamy całe nasze doświadczenie abyś zobaczył ten spektakl na własne oczy. Wejdziesz w rakach na lodowiec Sólheimajökull. Wypijesz drinka na lodzie ze spektakularnej lodowej laguny Jökulsárlón. Zobaczysz niesamowite klify, przejdziesz się czarnymi, wulkanicznymi plażami wzdłuż oceanu, poznasz islandzkiego kuca, nauczysz się wymawiać nazwę sławnego islandzkiego wulkanu, który w 2010 roku spowodował niemałe problemy w ruchu lotniczym całej Europy. Poznasz historie, które mogły wydarzyć się tylko na tej wyspie. Wybierzesz się na poszukiwanie wielorybów, a w nagrodę za ten intensywny wyjazd weźmiesz kąpiel w gorących źródłach.

Intensywny wyjazd „skrojony na miarę” dla poszukujących tego, co najlepsze na Islandii. Z polskojęzycznym opiekunem wyjazdu poznasz historie, które mogły wydarzyć się tylko na tej wyspie. Wykorzystując nasze doświadczenie będziemy poszukiwać zorzy polarnej, a dni spędzać na poznaniu najpiękniejszych miejsc Islandii zachodniej i południowej. Zobaczysz najpopularniejsze atrakcje na wyspie- spektakularne wodospady, aktywne gejzery, żyjące wulkany i gorące źródła. Wypijesz drinka na lodzie z kry lodowcowej. Poznasz ulubione miejsca naszego pilota, które wciąż wolne są od tłumów. Zabierzemy Cię do Reykjaviku, gdzie zajrzymy do miejsc istotnych z punktu widzenia historii, ale także tam, gdzie wolny czas spędzają Islandczycy. Dowiesz się dlaczego wyspa ognia i lodu staje się europejską stolicą zabawy i kultury.

Czeka na Ciebie niezliczona ilość spektakularnych wodospadów, majestatyczne pola geotermalne, aktywne wulkany, sławne gejzery, gorące źródła, niesamowite lodowce i malownicze laguny lodowe. Wyjazd połączony jest z poszukiwaniem zorzy polarnej, która w tym okresie pojawia się już na islandzkim niebie.

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu