Zamów swój Program Szyty na Miarę


Planujesz swój własny wyjazd na Islandię? Nie chcesz dopisywać się do grupy ani brać ze sobą przewodnika? Nie chcesz popełniać niepotrzebnych błędów w trakcie swojego wyjazdu marzeń? Jesteś w dobrym miejscu – skorzystaj z naszego doświadczenia!

Program Szyty na Miarę to idealna oferta dla solowych podróżników, par czy małych grup, które lubią eksplorować na własną rękę. Nasz program będzie dopasowany do Twoich oczekiwań – z uwzględnieniem dat, budżetu, priorytetów i ilości Uczestników. Zapraszamy!

Otrzymasz od nas wskazówki odnośnie przelotów, wynajęcia samochodu, rezerwacji zakwaterowania, a także informacje odnośnie oszczędności, które są tak istotne w trakcie zwiedzania Islandii. Podpowiemy za co warto zapłacić, wskażemy alternatywy dla drogim atrakcji fakultatywnych, opiszemy co omijać szerokim łukiem oraz gdzie robić zakupy, aby możliwie dużo zaoszczędzić.

 

 

Zamawiając u nas Program Szyty na Miarę otrzymujesz:

  • Program dzień po dniu – dokładny opis trasy z uwzględnieniem atrakcji. Załączamy także ilustrację trasy wraz z czasem przejazdu, który sugerujemy dla Ciebie konkretnego dnia – oczywiście z uwzględnieniem Twoich preferencji;
  • Mapę do darmowej aplikacji offline, która w trakcie Twojego wyjazdu będzie pełnić rolę nawigacji. Mapa zawiera atrakcje opisane w Twoim Programie Szytym na Miarę, a także dodatkowe punkty, które dają Ci swobodę wyboru;
  • Poradnik Przetrwania, czyli informacje na temat potrzebnych dokumentów, płatności na miejscu, możliwości zakwaterowania, aktualnych cen na miejscu, a także konkretne porady, dzięki którym sporo zaoszczędzisz;
  • Kontakt do wypożyczalni samochodów, z którą współpracujemy. Wypożyczalnia oferuje atrakcyjne ceny oraz pełne ubezpieczenie, a także, co najważniejsze, jest firmą przez nas sprawdzoną;
  • Poprawkę, która uwzględnia Twoje nowe lub dodatkowe preferencje związane z Programem Szytym na Miarę.
  • Kontakt z nami w trakcie tworzenia programu i poprawek.

Podsumowując – otrzymujesz wszystko co jest dla Ciebie niezbędne do odbycia samodzielnej i niezwykłej przygody na Islandii. Chcielibyśmy abyś w ciągu swojego urlopu nie popełniał błędów, które często kosztują Cię nie tylko dodatkowe pieniądze, ale także cenny czas.


Kilka opinii od naszych Gości:

Rafał Rzepkowski: „Profesjonalne podejście do klienta, błyskawiczne odpowiedzi na pytania, interesujące propozycje miejsc, które warto odwiedzić. Polecam Niceland!!!”
Patrycja Apostel: „Wszystkim mogę jak najbardziej polecić program Self Drive przygotowany przez Niceland! W lipcu wybieramy się z chłopakiem na dwa tygodnie na wymarzoną Islandię. Dostaliśmy dużo przydatnych wskazówek i informacji jak się zabrać za taką podróż. Plan ułożony jest szczegółowo na każdy dzień, zawiera wszytskie piękne miejsca i atrakcje, które nie zawsze można znależć w przewodniku. Nie musimy sie martwić , że źle rozplanujemy czas albo że przegapimy coś wartego zobaczenia i możemy spokojnie wyruszać w tę niesamowitą przygodę 🙂 POLECAMY!