Długi weekend na Islandii !

Program dostosowany jest do wylotów liniami WizzAir z lotniska Wrocław w terminie 30.08 – 3.09.2017 oraz 6.09-10.09.2017 

Marzy Ci się długi weekend na Islandii? Ten krótki, ale intensywny wyjazd pozwoli Ci na posmakowanie Islandii w jej najlepszym wydaniu. Te cztery dni spędzać będziemy na poznaniu Reykjaviku i okolic oraz najpopularniejszych atrakcji na wyspie- wodospadów, gejzerów, wulkanów i gorących źródeł. 

Te niesamowite miejsca będziemy zwiedzać w okresie gdy dzień jest jeszcze długi, a turystów nieco mniej niż w sezonie letnim. Noclegi zaplanowano w sprawdzonych przez nas pensjonatach/guesthousach/hostelach – w dogodnych do zwiedzania lokalizacjach.

Ta wycieczka na Islandię daje wiele możliwości i otwiera przed Tobą szansę na poznanie wyspy. Chcemy pokazać Ci Islandię w jej najlepszym wydaniu. Zobaczysz spektakularny wodospad Gullfoss, pola geotermalne z aktywnym gejzerem, weźmiesz kąpiel w gorących źródłach i staniesz na granicy dwóch płyt kontynentalnych. Poznasz podstawowe islandzkie zwroty, zrozumiesz fenomen islandzkiej muzyki i filmu , spróbujesz kultowych trunków oraz  sfermentowanego mięsa rekina (opcjonalnie- nikogo nie zmuszamy). Postawisz stopę w rakach na lodowcu, poszukasz z nami wieloryba oraz nauczysz się podstaw pięknego języka islandzkiego. Udamy się także na spotkanie z uroczymi maskonurami! W tym okresie pojawia się także szansa na „upolowanie zorzy polarnej”, a nasz pilot będzie monitorował te zjawisko każdego wieczoru.

To oferta wycieczki na Islandię na Twoją miarę!

Wyjazd ten polecamy wszystkim, którzy dysponując niedużą ilością czasu chcą wykorzystać go jak najintensywniej i zobaczyć możliwie dużo na Wyspie Ognia i Lodu. Gwarantujemy niesamowite widoki, wspaniałe wspomnienia i wyjątkowe plenery w najlepszym okresie do zwiedzania Islandii.

Zapraszamy!

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu