DŁUGI WEEKEND NA ISLANDII

Marzy Ci się długi weekend na Islandii? Ten krótki, ale intensywny wyjazd pozwoli Ci na posmakowanie Islandii w jej najlepszym wydaniu. Te cztery dni spędzać będziemy na poznaniu Reykjaviku i okolic oraz najpopularniejszych atrakcji na wyspie- wodospadów, gejzerów, wulkanów i gorących źródeł. 

Te niesamowite miejsca będziemy zwiedzać w okresie gdy dzień jest jeszcze długi, a turystów nieco mniej niż w sezonie letnim. Noclegi zaplanowano w sprawdzonych przez nas pensjonatach/guesthousach/hostelach – w dogodnych do zwiedzania lokalizacjach.

Ta wycieczka na Islandię daje wiele możliwości i otwiera przed Tobą szansę na poznanie wyspy. Chcemy pokazać Ci Islandię w jej najlepszym wydaniu. Zobaczysz spektakularny wodospad Gullfoss, pola geotermalne z aktywnym gejzerem, weźmiesz kąpiel w gorących źródłach i staniesz na granicy dwóch płyt kontynentalnych. Poznasz podstawowe islandzkie zwroty, zrozumiesz fenomen islandzkiej muzyki i filmu , spróbujesz kultowych trunków oraz  sfermentowanego mięsa rekina (opcjonalnie- nikogo nie zmuszamy). Postawisz stopę w rakach na lodowcu, poszukasz z nami wieloryba oraz nauczysz się podstaw pięknego języka islandzkiego. 

To oferta wycieczki na Islandię na Twoją miarę!

Wyjazd ten polecamy wszystkim, którzy dysponując niedużą ilością czasu chcą wykorzystać go jak najintensywniej i zobaczyć możliwie dużo na Wyspie Ognia i Lodu. Gwarantujemy niesamowite widoki, wspaniałe wspomnienia i wyjątkowe plenery w najlepszym okresie do zwiedzania Islandii.

Co nas wyróżnia?

  • Przede wszystkim – stawiamy na Wyjazdy Szyte na Miarę. Uważamy, że mniejsze, kameralne i znające się grupy, o podobnych oczekiwaniach i preferencjach, to duży krok w stronę udanego wyjazdu.
  • Indywidualne podejście do każdej grupy – słuchamy Waszych preferencji wyjazdowych, Waszych potrzeb i oczekiwań. Tworzymy ten wyjazd dla Was i z Wami.
  • Baza noclegowa – dla naszych grup rezerwujemy to, co najlepsze na Islandii. Niezależnie czy zależy Wam na kameralnym domu z jaccuzi czy warunkach hotelowych, jesteśmy w stanie zorganizować i zapewnić to, czego oczekujecie.
  • Nasz pilot – w przeciwieństwie do wielu organizatorów skupiamy się tylko na kierunkach północnych, a naszą perełką jest Islandia. O naszych umiejętnościach świadczy fakt, że pracujemy także dla kilku innych organizatorów wyjazdów „północnych”. Wybierając nas bezpośrednio, często unikasz dodatkowego pośrednika 🙂
  • Doświadczenie. Prowadziliśmy już wyprawy trekkingowe, fotograficzne, 4×4, polowania na zorzę polarną, wyjazdy firmowe, a także rodzinne. Jeździliśmy po każdym rejonie Islandii wyciągając z nich to, co najlepsze
Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu