W POSZUKIWANIU ZORZY POLARNEJ – 4 DNI NA ISLANDII

Zapraszamy na krótki ale intensywny romans z Islandią w okresie, kiedy na wyspie pojawia się już zorza polarna. Za dnia proponujemy Państwu moc atrakcji – w tym wodospady, lodowce, laguny lodowcowe czy gorące źródła, a nocą wspólne poszukiwanie zorzy polarnej. Jak zawsze – proponujemy sprawdzony, świetnie skrojony program. Wycieczka na Islandię dla wszystkich, którzy chcą wyciągnąć z takiego wyjazdu jak najwięcej.

Minimalna liczba Uczestników: 5 .

Maksymalna liczba Uczestników: 8.

Super ceny biletów lotniczych z Wrocławia, Poznania i Warszawy: od 400 zł w obie strony!

Jeżeli mają Państwo własną grupę znajomych lub rodziny i chcielibyście zrealizować podobny program to zapraszamy do kontaktu – 607 853 800 lub kontakt@niceland.pl

Wycieczka proponowana wszystkim, którzy nie mają zbyt długich możliwości urlopowych, a chcą poczuć „północną” jesień na własnej skórze. Gwarantowana niezapomniana przygoda i nieprzewidywalne warunki atmosferyczne. Wyjazd dla miłośników pięknej i surowej przyrody czy fotografii, a także tych, którzy nie boją się zarwać nocy aby upolować zorzę polarną.

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu

Zapisz się do północnego Newslettera

Newsletter zapewnia Państwu informacje o nowych artykułach na blogu, północne zdjęcie miesiąca czy relacje video. Wiadomość wysyłamy tylko raz w miesiącu.

FreshMail.pl