TYDZIEŃ NA WYSPIE OGNIA I LODU – przyroda, przygoda i relaks

Intensywny wyjazd, skrojony na miarę” dla poszukujących tego, co najlepsze na Islandii. Z polskojęzycznym opiekunem wyjazdu poznasz historie, które mogły wydarzyć się tylko na tej wyspie. Wykorzystując nasze doświadczenie będziemy poszukiwać maskonurów, a długie w tym okresie dni spędzać na poznaniu najpiękniejszych miejsc Islandii zachodniej i południowej. Zobaczysz najpopularniejsze atrakcje na wyspie- spektakularne wodospady, aktywne gejzery, żyjące wulkany i ukryte gorące źródła. Wypijesz drinka na lodzie z kry lodowcowej. Poznasz ulubione miejsca naszego pilota, które wciąż wolne są od tłumówZabierzemy Cię do Reykjaviku, gdzie zajrzymy do miejsc istotnych z punktu widzenia historii, ale także tam, gdzie wolny czas spędzają Islandczycy. Dowiesz się dlaczego wyspa ognia i lodu staje się europejską stolicą zabawy i kultury.

Czeka na Ciebie niezliczona ilość spektakularnych wodospadówmajestatyczne pola geotermalne, aktywne wulkany, sławne gejzerygorące źródła, niesamowite lodowce i malownicze laguny lodowe. No to jak, lecimy?

Tygodniowy wyjazd na Islandię proponujemy tym, którzy lubią być cieszyć się naturą. Chcemy zabrać Cię w najpiękniejsze miejsca Islandii południowej i zachodniej, a przy tym dać Ci odpowiednią ilość czasu aby się tym wszystkim nacieszyć. Stałe miejsce zakwaterowania będzie naszą codzienną bazą wypadową, dzięki czemu nasz pilot będzie mieć możliwość elastycznego zarządzania napiętym programem wyjazdu. Będzie pięknie i inspirująco, dni będą długie, a islandzka natura bez wątpienia zachwyci Cię swoim majestatem.

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu