MAJÓWKA NA ISLANDII – LODOWCE, GEJZERY, WULKANY, WODOSPADY / brak miejsc

Kochani, chcielibyśmy zaprosić Was do spędzenia Majówki 2018 razem z nami w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie – Islandii. W tej chwili cena podstawowego biletu lotniczego na termin 24.04 – 1.05.2018  z Poznania są bardzo atrakcyjne.

Proponowany przez nas wyjazd na termin „majówkowy” to nasz klasyczny program obejmujący zwiedzanie Islandii południowej oraz zachodniej, czyli najpiękniejszych rejonów Wyspy Ognia i Lodu.

Z polskojęzycznym opiekunem wyjazdu poznasz historie, które mogły wydarzyć się tylko na tej wyspie. Zobaczysz najpopularniejsze atrakcje na wyspie- spektakularne wodospady, aktywne gejzery, żyjące wulkany i ukryte gorące źródła. Wypijesz drinka na lodzie z kry lodowcowej. Poznasz ulubione miejsca naszego pilota, które wciąż wolne są od tłumówZabierzemy Cię do Reykjaviku, gdzie zajrzymy do miejsc istotnych z punktu widzenia historii, ale także tam, gdzie wolny czas spędzają Islandczycy.

Czeka na Ciebie niezliczona ilość spektakularnych wodospadówmajestatyczne pola geotermalne, aktywne wulkany, sławne gejzerygorące źródła, niesamowite lodowce i malownicze laguny lodowe. Gotowi?

Maksymalna wielkość grupy: 8 osób! 

Jeżeli masz grupę znajomych, ale nie odpowiada Ci akurat ten termin – skontaktuj się z nami. Zrobimy wszystko aby utrzymać atrakcyjną ofertę i dostosować ją do Was. To oferta wycieczki na Islandię może być Uszyta na Twoją Miarę!

Tygodniowy wyjazd „MAJÓWKA na Islandii” proponujemy tym, którzy lubią cieszyć się naturą. Chcemy zabrać Cię w najpiękniejsze miejsca Islandii południowej i zachodniej, a przy tym dać Ci odpowiednią ilość czasu, aby się tym wszystkim nacieszyć. W zależności od Waszych preferencji proponujemy dwa lub trzy miejsca noclegowe, które będą stanowić naszą bazę wypadową. Dzięki temu nasz pilot będzie mieć możliwość elastycznego zarządzania napiętym programem wyjazdu. Jest to idealne rozwiązanie dla pasjonatów fotografii, miłośników przebywania na świeżym powietrzu i tych, którzy od wycieczki nie oczekują jedynie widokowych przejazdów samochodem. Będzie pięknie i inspirująco, a islandzka natura bez wątpienia zachwyci Cię swoim majestatem.

Co nas wyróżnia?

  • Przede wszystkim – stawiamy na Wyjazdy Szyte na Miarę. Uważamy, że mniejsze, kameralne i znające się grupy, o podobnych oczekiwaniach i preferencjach, to duży krok w stronę udanego wyjazdu.
  • Indywidualne podejście do każdej grupy – słuchamy Waszych preferencji wyjazdowych, Waszych potrzeb i oczekiwań. Tworzymy ten wyjazd dla Was i z Wami.
  • Baza noclegowa – dla naszych grup rezerwujemy to, co najlepsze. Niezależnie czy zależy Wam na kameralnym domu z jaccuzi czy warunkach hotelowych, jesteśmy w stanie zorganizować i zapewnić to, czego oczekujecie.
  • Nasz pilot – w przeciwieństwie do wielu organizatorów skupiamy się tylko na kierunkach północnych, a naszą perełką jest Islandia. O naszych umiejętnościach świadczy fakt, że pracujemy także dla kilku innych organizatorów wyjazdów „północnych”. Wybierając nas bezpośrednio, często unikasz dodatkowego pośrednika 🙂
  • Doświadczenie. Prowadziliśmy już wyprawy trekkingowe, fotograficzne, 4×4, polowania na zorzę polarną, wyjazdy firmowe, a także rodzinne. Jeździliśmy po każdym rejonie Islandii wyciągając z nich to, co najlepsze
Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu