ISLANDIA DLA AKTYWNYCH – TREKKINGI I ZWIEDZANIE

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom postanowiliśmy stworzyć ofertę, o którą coraz częściej jesteśmy pytani. To właśnie islandzka przyroda, a także nieprzewidywalna pogoda, czyni to miejsce tak niezwykłym i z tego powodu chcielibyśmy zaprosić Was do spędzenia z nami aktywnego urlopu na wyspie Ognia i Lodu w najlepszym ku temu okresie. Od kilku lat, w swoim wolnym czasie, regularnie wybieramy się na islandzkie szlaki i chcielibyśmy namówić Was do tego samego. Skorzystajcie z przetartych przez nas ścieżek, poprawcie swoją kondycję psychiczną oraz fizyczną oraz stawce czoła islandzkiemu wiatrowi!

To nie jest wyjazd tylko dla najtwardszych sportowców. To wyjazd dla miłośników bycia w terenie. Proponujemy Wam jednodniowe trekkingi podczas, których będzie czas na relaks, zdjęcia i kontemplacje. Chcemy rozkochać Was w Islandii, a nie testować Waszą (i naszą) wytrzymałość fizyczną. Jest to oferta jedyna w swoim rodzaju łącząca aktywność fizyczną z zwiedzaniem najpiękniejszych miejsc Islandii. Stworzyliśmy ją dla tych, którzy po kilkugodzinnym trekkingu chcieliby spróbować pysznej islandzkiej baraniny w lokalnej knajpie. Jeżeli więc szukasz przygody, chcesz być aktywny, a przy tym wolisz wygodne łóżko niż namiot w deszczowy dzień, to jest to propozycja dla Ciebie.

Maksymalna ilość uczestników : 8 osób.

Jeżeli masz grupę znajomych, ale nie odpowiada Ci akurat ten termin – skontaktuj się z nami. Zrobimy wszystko aby utrzymać atrakcyjną ofertę i dostosować ją do Was. To oferta wycieczki na Islandię może być Uszyta na Twoją Miarę!

 

Jest to wyjazd dedykowany wszystkim, którzy ponad wszystko lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Nie będzie to objazdówka, z której zostaniecie wypuszczeni na dziesięć minut zdjęć, ponieważ brakuje czasu. Zapraszamy Was na Islandię w okresie dnia polarnego i gwarantujemy, że starczy nam czasu na wszystko. Będziemy bilansować wysiłek fizyczny z przyjemnym i wygodnym zwiedzaniem. Zagwarantujemy Wam atrakcyjny nocleg na wyłączność naszej grupy, który będzie bazą wypadową do poszczególnych atrakcji programowych. Na tym wyjeździe nie będzie potrzeby codziennej zmiany zakwaterowania, a co za tym idzie ciągłego przepakowywania. W naszym domu wygrzejecie się w ciepłym jacuzzi, a także odpoczniecie w wygodnym łóżku po intensywnym dniu. Oferta dla wszystkich, którzy chcą zwiedzić Islandię, a także dać nieco więcej z siebie. Zapraszamy 🙂

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu