W 9 DNI POLARNYCH DOOKOŁA ISLANDII / brak miejsc

Zapraszamy na wycieczkę objazdową dookoła Islandii w okresie tzw. dnia polarnego, który pozwala na intensywną eksplorację wyspy przez cały dzień. Jest to okres, który szczególnie uwielbiają miłośnicy fotografii ze względu na niezwykłe światło do zdjęć. Codzienne zwiedzać będziemy inny rejon wyspy pod okiem naszego doświadczonego pilota. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia!

Jeżeli masz własną Grupę, ale nie odpowiada Wam akurat ten termin – skontaktuj się z nami. Zrobimy wszystko aby utrzymać ofertę, a także lepiej dostosować ją konkretnie do Was. To oferta wycieczki na Islandię może być Uszyta na Twoją Miarę!

Ten wyjazd dedykowany jest tym, którzy chcą objechać Islandię dookoła w ciągu niecałych dziesięciu dni. Będziemy poruszać się słynną drogą krajową – „Jedynką”, zbaczając z trasy w kierunku największych atrakcji wyspy. Czekają Cię codzienne zmiany noclegu, a co za tym idzie, codziennie nowe wrażenia. Zobacz z nami jak wygląda Islandia w okresie kwitnięcia łubinu, skorzystaj z dnia polarnego, który niewątpliwie da Ci dodatkową energię do korzystania z uroków Wyspy, a także wybierz się z nami do dostępnej tylko w okresie letnim doliny Landmannalaugar, perełki islandzkiego Interioru oraz zobacz słynnego maskonura!

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu