Najbliższe wyprawy na Islandię

DOOKOŁA WYSPY Z KLASĄ – PEŁNE ZWIEDZANIE ISLANDII W 15 DNI

DOOKOŁA WYSPY Z KLASĄ – PEŁNE ZWIEDZANIE ISLANDII W 15 DNI

1.06 - 16.06.2018 oraz 16.06 - 2.07.2018

Jakie są nasze wycieczki na Islandię?

wycieczka na Islandię - gorące źródła

Wycieczki na Islandię od Niceland oparte są na naszych autorskich programach, które gwarantują jedyną w swoim rodzaju przygodę na tej niezwykłej wyspie. Nie omijamy najbardziej znanych islandzkich atrakcji, a przy tym zabieramy Cię tam, gdzie wciąż można zrelaksować się w kameralnym gronie towarzyszy wyprawy. Zabierzemy Cię na wyprawę na Islandię, która nie tylko zapisze się na Twojej karcie pamięci, ale także głęboko w Twojej pamięci. Gwarantujemy, że zakochasz się w tym pięknym miejscu, tak jak to było w naszym przypadku.

wycieczki na Islandię

Idealne wycieczki na Islandię

Przygotowane przez nas oferty wycieczek do Islandii są dostosowane do aktywnego zwiedzania, które staramy się promować. Gwarantujemy, że wrócisz z Islandii zachwycony nie tylko widokami, ale także swoją kondycją fizyczną i psychiczną. W trakcie wyjazdu poznasz wyjątkowych ludzi, którzy tak jak Ty, w czasie urlopu szukają specjalnych wrażeń. To właśnie Wy tworzycie ten wyjazd i jesteście najważniejszym elementem udanej wycieczki na Islandię.

Odpowiedni Lider i wyjątkowe atrakcje

wycieczki Islandia przewodnikNasz Lider jest do Waszej dyspozycji przez cały okres wyjazdu realizując założony program i zaskakując Was dodatkowymi atrakcjami. Preferujemy tzw. elastyczność programową, która w połączeniu z doświadczeniem naszych Liderów pozwala na najlepsze zagospodarowanie czasem wyjazdowym. Nasze wyprawy obejmują szereg atrakcji, które uczynią Twój wyjazd niezapomnianym. Zorza polarna, wejście na lodowiec, poszukiwanie wielorybów, loty widokowe, relaks w słynnej Błękitnej Lagunie czy odkrywanie jaskini lodowych- to wszystko czeka na Ciebie. Atrakcje są nieograniczone, a nasze umysły otwarte na wszelkie nowe pomysły i sugestie! Chociaż wyspa wydaje się mała to wciąż zaskakuje nas swoimi możliwościami i tajemnicami, dzięki czemu wyjazd to także dla nas prawdziwa przyjemność, którą chcemy przeżyć razem z Tobą. Każda wycieczka na Islandię, która znajdują się w naszej ofercie to wyjazd, na który dopisać może się każdy. Są to wyjazdy krajoznawcze, realizowane pod czujnym okiem naszego doświadczonego Lidera i dostosowane są do każdej grupy wiekowej. Organizujemy również  wyjazdy „Szyte Na Miarę”, gdzie programy dostosowane są do preferencji konkretnej grupy Klientów.
Są to wyjazdy stworzone specjalnie dla Was.
Szukasz oferty wycieczki do Islandii, na którym poznasz świetną ekipę ludzi? Chcesz odbyć kameralny wyjazd na wyspę ognia i lodu wraz z najbliższymi? Twoja wycieczka na Islandię ma być także okazją do rozwoju Twoich pasji? Trafiłeś w dobre ręce- nasze dostosowane do Twoich oczekiwań wycieczki na Islandię to najlepsze rozwiązanie.
Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu