Nasze propozycje wyjazdów

Wybierz swoją wymarzoną wycieczkę do USA spośród poniższych inspiracji lub skontaktuj się z nami w celu zaprojektowania wyprawy specjalnie dla Ciebie. Pamiętaj, że oprócz możliwości dołączenia do większych czy mniejszych grup wycieczkowych, możesz również otrzymać od nas Szyty na Twoją Miarę program zwiedzania USA. Wszystkie oferowane przez nas wycieczki do USA odbywają się pod okiem polskojęzycznych rezydentów mieszkających na stałe w Stanach. Twoja wycieczka do USA odbywa się więc z osobami lokalnymi, które znacznie lepiej przybliżą Ci miejsca takie jak Alaska, Kalifornia, San Francisco, Chicago, Nowy Jork czy Hawaje. Napisz do nas na kontakt@niceland.pl lub poprzez aplikację WhatsApp +1 907 538 6217 i stwórzmy dla Ciebie i Twojej grupy wycieczkę do Stanów Zjednoczonych z Waszych marzeń.

DOOKOŁA ISLANDII W 7 DNI ! BIAŁE NOCE 2020

DOOKOŁA ISLANDII W 7 DNI ! BIAŁE NOCE 2020

3.06 - 10.06.2020 | 10.06 - 17.06.2020

Jakie są nasze wycieczki na Islandię?

Zaczęło się od Islandii.

To co zaczęło się na małej, usytuowanej pomiędzy Europą a Ameryką Północną wyspie nabrało dzisiaj zupełnie innego wymiaru. Mimo dużych życiowych zmian wciąż skupiamy się tylko i wyłącznie na małych, kameralnych grupach. Wciąż korzystamy tylko z doświadczonych, lokalnych pilotów, układamy bezkompromisowe programy, gwarantujemy niezapomniane emocje. Zapraszamy Was jednak już nie tylko na Islandię, a do naszej oferty dołożyliśmy niesamowite wycieczki na Alaskę, Hawaje czy do Parków Narodowych USA. Alaska jest miejscem zamieszkania założyciela Niceland, który pragnie zaprosić Was również do odkrywania Ameryki. Nadal współpracujemy z ludźmi znającymi jak własną kieszeń Wyspy Owcze, Svalbard, Lofoty czy Islandię. Stworzyliśmy siatkę specjalistów, którzy chcą oprowadzić Państwa po miejscach tak dla nas ważnych.

 

Autentyczne wycieczki na Alaskę i wycieczki do USA

Przygotowane przez nas oferty wycieczek są inspiracją do aktywnego zwiedzania, które staramy się promować. Gwarantujemy, że ze swojej wycieczki do USA wrócicie zachwyceni nie tylko widokami, ale także swoją kondycją, zarówno fizyczną jak i psychiczną. W trakcie wyjazdu poznacie wyjątkowych ludzi, którzy tak jak Wy, w czasie urlopu szukają specjalnych wrażeń. To właśnie Wy jesteście podstawą każdej organizowanej wycieczki do Stanów Zjednoczonych. Zapraszamy na Szyte Na Miarę wycieczki do USA, w tym wycieczki na Alaskę czy Hawaje.

Świetni piloci i dopasowany plan

Nasz Lider jest do Waszej dyspozycji przez cały okres wyjazdu realizując założony program i zaskakując Was dodatkowymi atrakcjami. Preferujemy tzw. elastyczność programową, która w połączeniu z doświadczeniem naszych Liderów pozwala na najlepsze zagospodarowanie czasem wyjazdowym. Nasze wyprawy obejmują szereg atrakcji, które uczynią Wasz wyjazd niezapomnianym. Możliwości są praktycznie nieograniczone, a nasze umysły otwarte na wszelkie nowe pomysły i sugestie! Każda nasza wycieczka na Alaskę czy wycieczka przez Parki Narodowe USA dostosowana jest do osób w każdym wieku, które chcą spędzić swój urlop wśród przepięknej przyrody. Organizujemy również  wyjazdy „Szyte Na Miarę”, gdzie programy dostosowane są do preferencji konkretnej grupy Klientów.

W ofercie: wycieczka na Alaskę, wycieczka do USA, wycieczka do Stanów Zjednoczonych, wycieczka na Hawaje, wycieczka do Kalifornii, wycieczka do Kolorado, a także wycieczka na Islandię.

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Ostatnio na blogu