USA Wycieczki do USA

Wycieczki do USA z polskim przewodnikiem (2021)

Damian H.

Wraz ze zniesieniem wiz turystycznych do Stanów Zjednoczonych zainteresowanie wycieczkami do USA w Polsce niewątpliwie wzrosło. Pomimo panujących obecnie na świecie problemów związanych z COVID-19, nie ma wątpliwości, że liczba Polaków podróżujących do Ameryki będzie wzrastać w kolejnych latach. Nie dzieje się tak bez przyczyny - USA to nie tylko tętniące życiem miasta, ale również (a może przede wszystkim) niesamowita i wyjątkowa przyroda. 

Elizabeth
& Damian

Cześć! Pozdrawiamy Was z dalekiej Alaski, która od kilku lat jest naszym domem. Rozgośćcie się i dajcie znać jak możemy Wam pomóc.

Wycieczki do USA z polskim przewodnikiem.

Za Niceland stoi polsko-amerykańskie małżeństwo, mieszkające na co dzień w stanie Alaska w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu mamy możliwość doświadczania autentycznego życia w USA, podróżowania po Stanach Zjednoczonych i sprawdzania programów na własnej skórze. 

Nasza firma zarejestrowana jest w Stanach Zjednoczonych, z licencją biznesową w stanie Alaska. Posiadamy wszystkie wymagane w USA pozwolenia, dzięki czemu Wasza wycieczka do Ameryki będzie spokojna, niezapomniana oraz bezpieczna. Wszystkie wycieczki tworzymy w oparciu o wiedzę własną i lokalnych mieszkańców oraz przy współpracy z miejscowymi przewodnikami.

wycieczka-kolorado.jpeg

Zdjęcie: wędrówki po parkach stanowych Kolorado, 2019. 

W organizacji wycieczek do Ameryki stawiamy na specjalizację. Nie oferujemy objazdówek po każdym zakamarku USA, mając na uwadze rozmiar i zróżnicowanie tego kraju. Nasze wycieczki do USA obejmują przede wszystkim Alaskę, Hawaje, Kalifornię, Kolorado oraz Parki Narodowe USA - miejsca, które są nam bliskie i dobrze znane. 

Naszymi doradcami podczas podróży są często amerykańscy przyjaciele oraz nasza rodzina w USA, mieszkająca w takich stanach jak Utah, Kalifornia czy Kolorado. Wierzymy, że to właśnie lokalna wiedza sprawia, że nasze wycieczki do Stanów są bardzo wyjątkowe.

W każdym z tych miejsc, dzięki wypracowanej sieci kontaktów, współpracujemy z lokalnymi partnerami. Wierzymy, że turystyka zrównoważona to przyszłość naszej branży, a także nasz obowiązek. Nasze wycieczki do USA nastawione są na autentyczne doznania, wspieranie lokalnych gospodarek, promowanie miejscowej kultury i współpracę z mieszkańcami przy zachowaniu najwyższej troski o przyrodę, w której przebywamy. 

W naszych wycieczkach do Stanów Zjednoczonych, oprócz bogatych programów i niezapomnianych wrażeń, wielką uwagę poświęcamy jakości i bezpieczeństwu. Specjalizując się w wąskim zakresie destynacji, jesteśmy w stanie tworzyć wycieczki, na które większość biur podróży nie ma ani czasu, ani doświadczenia.

Wierzymy, że jakościowa podróż kosztuje, ponieważ wszystkie elementy takiej wycieczki muszą być najwyższych lotów - od programu opartego na doświadczeniu, przez przewodnika czy świetne noclegi, aż po detale, jak wybór restauracji, sprawdzonych atrakcji czy lokalne smaczki. Wierzymy, że zwiedzanie z pilotami na stałe mieszkającymi w USA wyniesie Waszą podróż na inny poziom.

W naszej działalności nie staramy się rywalizować na cenę z polskimi organizatorami. Stawiamy na jakość i wyjątkowość Waszej podróży

sierra nevada kalifornia wycieczka.jpg

Zdjęcie: Przejazd przez góry Sierra Nevada. 

Prywatne wycieczki do Ameryki. 

Specjalizujemy się w tworzeniu wycieczek do USA Szytych na Waszą miarę. 

Uwielbiamy pracę z małymi grupami przyjaciół czy rodziny. Nasze grupy mają zazwyczaj od 4 - 12 osób i to właśnie dzięki temu możemy zapewnić Wam wysoką jakość, indywidualne podejście, świetny kontakt z przewodnikiem i dbałość o szczegóły. W ten sposób możemy również tworzyć programy oparte na Waszych zainteresowań, oczekiwaniach i marzeniach. Organizacja prywatnych wycieczek do USA to nasza specjalizacja.

Specjalizujemy się w wyszukiwaniu wyjątkowych noclegów, nietuzinkowych atrakcji i rozpisywaniu programów, które pokażą Wam wszystkie strony Stanów Zjednoczonych z uwzględnieniem Waszych preferencji. W podróżach unikamy pośpiechu. Chcemy abyście mogli skorzystać z niesamowitej przyrody Stanów Zjednoczonych - wyjść na miejscowy szlak, wpatrywać się w gwiazdy czy najzwyczajniej obserwować miejscowych. Unikamy wycieczek, których podstawą są całodniowe przejazdy samochodami. 

Twoja wymarzona wycieczka do USA z polskim przewodnikiem.

Porozmawiajmy o Waszej wymarzonej podróży do USA. 

Zachęcamy Was do kontaktu telefonicznego (WhatsApp) lub e-mailowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania. 

DSC03744.jpg

Zdjęcie: Swój czas wolny spędzamy odkrywając USA.

Programy zwiedzania Stanów Zjednoczonych.

Przykładowe programy wycieczek do USA znajdziecie na naszej stronie internetowej. Pamiętajcie, że są to tylko propozycje, a ostateczny program otrzymacie od nas w oparciu o Wasze marzenia.