Wycieczki na Islandię

Odkryj Krainę Ognia i Lodu

Islandia ma szczególne miejsce w naszych sercach. To właśnie na tej małej, niezwykłej wyspie rozpoczęła się nasza przygoda z turystyką. Spędziliśmy tam łącznie kilka lat - mieszkając, studiując i pracując. To również na Islandii połączył nas los, dlatego z wielką radością regularnie tam wracamy. Kochamy Islandię i chcemy tym uczuciem zarazić naszych gości.


podróże bliższe naturze

Wycieczka na Islandię

Zajmujemy się organizacją wycieczek na Islandię w wersji Self-Drive. Jeżeli potrzebujesz opieki przewodnika, to jesteśmy w stanie połączyć Cię z odpowiednimi osobami mieszkającymi na wyspie. Organizowane przez nas wycieczki po Alasce zawsze dopasowane są do budżetu, terminu oraz marzeń naszych gości. 

Dlaczego z nami?

Jesteśmy pasjonatami Islandii. W ostatnich latach zorganizowaliśmy wycieczki na Islandię dla miłośników fotografii, rodzin z dziećmi czy dla zapalonych wędrowców. Nasi goście zaglądali do wygasłych wulkanów i jaskiń lodowych, polowali na zorzę polarną, uganiali się za islandzkimi owcami, uczyli się dziergać swetry lopapeysa, kąpali w licznych gorących źródłach, latali śmigłowcami nad islandzkimi bezkresami i delektowali się zaskakująco dobrą, lokalną kuchnią. Nasi goście zawsze mogą liczyć na szczere sugestie, doświadczenie, a także na profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego wyjazdu. 

wycieczki na Islandię z Niceland

Poznaj nas

Gdy nie jesteśmy na Alasce, to prawdopodobnie znajdziesz nas właśnie na Islandii. To miejsce, które skradło nasze serce, i gdzie zaczęła się nasza międzynarodowa przygoda. Islandią nie da się znudzić, dlatego regularnie korzystamy na miejscu z licznych atrakcji, dzięki czemu możemy tworzyć programy, których nie da się zapomnieć. 

Islandia Self Drive

podróż do samodzielnej realizacji w gronie rodziny lub znajomych 

Islandia - Podróż samodzielna

Wycieczki na Islandię w formacie Self-Drive to nasza specjalność.

Podróż Self-Drive to świetne rozwiązanie dla par, rodzin czy grup znajomych, które czują się na siłach, aby samodzielnie odkrywać Islandię. Na Islandii współpracujemy wyłącznie z zaufanymi partnerami, dzięki którym w razie jakichkolwiek pytań czy problemów możesz liczyć na lokalne wsparcie. Specjalizujemy się w wycieczkach na Islandię w wersji premium, opartych na świetnych, malowniczo położonych zakwaterowaniach i niezapomnianych atrakcjach. Stawiamy na jakość. 

W ramach pakietów Self-Drive Islandia oferujemy

  • personalizowany program zwiedzania,
  • komplet rezerwacji: auto, noclegi oraz wybrane atrakcje,
  • wsparcie przedwyjazdowe: szczegółowy program zwiedzania dzień po dniu, informator przedwyjazdowy, spis polecanych restauracji oraz konsultację przed podróżą, 
  • lokalne, całodobowe wsparcie telefoniczne w trakcie podróży.

Wycieczki na Islandię
z przewodnikiem

Choć specjalizujemy się w organizacji podróży na Islandię w formacie Self-Drive, to znamy na miejscu kilku świetnych przewodników, których dziś możemy określić też mianem przyjaciół. Zainteresowanych chętnie połączymy z odpowiednimi osobami. 


Odkryj północ z Niceland

Zapraszamy na wycieczki na Alaskę, wycieczki na Islandię oraz w inne piękne rejony świata. Specjalizujemy się w organizacji kameralnych podróży dla rodzin i przyjaciół w wersji Self Drive oraz z przewodnikiem.