ALASKA

Kierunki podróży - Alaska
Odkryj legendarną Alaskę z polskim, lokalnym przewodnikiem.
Zapytaj o wycieczkę

Alaska to największy, najrzadziej zaludniony i najbardziej dziki stan całej Ameryki. To miejsce, gdzie spotkania z przyrodą są na porządku dziennym i gdzie natura wciąż dyktuje swoje warunki. Wycieczki na Alaskę odbywają się pod naszym okiem, dzięki czemu zobaczycie tą krainę nie tylko z perspektywy turystów, ale również lokalnych mieszkańców.

Elizabeth
& Damian

Cześć! Pozdrawiamy Was z dalekiej Alaski, która od kilku lat jest naszym domem. Rozgośćcie się i dajcie znać jak możemy Wam pomóc.

Wycieczka na Alaskę z Niceland. 

Alaska to legendarna destynacja. Po kilku pięknych latach spędzonych na Islandii, mamy przyjemność zaprosić Was na Alaskę, do miejsca, które dziś możemy nazywać naszym domem

W tej chwili jesteśmy jedynym polskim organizatorem turystyki na Alasce. Wierzymy, że będąc na miejscu oraz znając lokalny rynek, mamy znaczącą przewagę nad biurami podróży w Polsce, które raz w roku wysyłają grupy do naszego stanu.

wycieczka-na-alaske-przewodnik.jpg

Mieszkając na Alasce zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę oraz nawiązaliśmy lokalne kontakty. Wszystkie realizowane przez nas programy wycieczek na Alaskę oraz oferowane przez nas atrakcje przetestowaliśmy na własnej skórze.

Wiemy, że to wartości, których nie da się zastąpić.

Chcemy pokazać Wam autentyczną stronę Alaski. Zobaczyć z Wami miejsca, które kochają nie tylko turyści, ale również miejscowi. Podczas wycieczki na Alaskę wysłuchacie prawdziwych historii, bezpiecznie odkryjecie lokalną przyrodę oraz poznacie losy Waszego przewodnika. 

Przykładowe programy Wycieczek na Alaskę znajdują się w zakładce: Wycieczki z przewodnikiem 

Atrakcje Alaski.

Na Alasce spotykają się ze sobą wszystkie żywioły i siły przyrody. To raj dla miłośników natury i wysokich gór. Znajdziecie tutaj między innymi: 

  1. Największe Parki Narodowe całych Stanów Zjednoczonych;
  2. Siedemnaście z dwudziestu najwyższych szczytów USA; w tym Denali - najwyższy szczyt Ameryki Północnej;
  3. Dziesiątki tysięcy lodowców - trzy procent powierzchni Alaski wciąż pokryte jest lodowcami;
  4. Ponad trzy miliony jezior, dziesiątki tysięcy rzek oraz tysiące nienazwanych szczytów; 
  5. Liczne zwierzęta - Alaska jest domem dla ponad 70% populacji niedźwiedzi brunatnych całej Ameryki Północnej. Łosie spotyka się u nas nawet w centrum Anchorage, a zatoki wypełniają się latem dziesiątkami wielorybów;
  6. Letnie dni polarne, które nigdy się nie kończą oraz tańczącą nad głowami zimą zorzę polarną
  7. Niesamowitą historię, łączącą ze sobą dzieje rdzennych mieszkańców, Rosjan oraz pionierów z czasów gorączek złota.

Ostateczny dobór atrakcji zależy od Waszych oczekiwań oraz marzeń.

Możemy zorganizować standardową wycieczkę objazdową po najpiękniejszych zakątkach Alaski lub wybrać się małym samolotem na oglądanie niedźwiedzi grizzly lub polarnych. Zimą możemy polować na zorzę polarną śpiąc ponad granicą koła podbiegunowego lub jeździć na nartach w najlepszym kurorcie narciarskim. Możemy wspólnie spędzać godziny na szlakach, aby po wysiłku skorzystać z najlepszej lokalnej kuchni i porozmawiać o kolejnych podróżniczych planach. 

Więcej o NAJWIĘKSZYCH ATRAKCJACH ALASKI.

Prywatna wycieczka na Alaskę.

Każda organizowana przez nas wycieczka na Alaskę jest dopasowana do Waszych preferencji wyjazdowych.

Wspólnie zdecydujemy o tym, jak długi pobyt będzie dla Was odpowiedni, na czym skupimy się podczas wycieczki na Alaskę, a także w jakich warunków chcielibyście podróżować i odpoczywać, po dniu pełnym wrażeń. Możliwości ograniczone są tylko Waszymi marzeniami oraz budżetem.

Programy na Alaskę tworzymy pod grupy przyjaciół czy rodzin, z uwzględnieniem wszystkich oczekiwań naszych Gości. Korzystając z naszego doświadczenia i lokalnej wiedzy tworzymy wycieczki na Alaskę, które na zawsze zostają w pamięci. 

Wycieczki na Alaskę organizujemy nawet dla indywidualnych Gości czy par, ale optymalna wielkość grupy, przy której cena podróży rozkłada się najkorzystniej to od 6 do 12 osób. Dzięki tak kameralnej liczbie Uczestników możemy zapewnić indywidualne podejście oraz świetny kontakt w czasie podróży.

Chcemy nie tylko opowiedzieć nasze historie, ale posłuchać również Waszych.

wycieczki-alaska.jpg
zwierza-alaska-wycieczka.jpg

Program wycieczki na Alaskę.

Wszystkie programy, które dla Was tworzymy sprawdziliśmy na własnej skórze. Powstały one w oparciu o własne doświadczenia, a także sugestie naszych przyjaciół, rodziny oraz miejscowych przewodników.

Swój czas wolny wciąż spędzamy na odkrywaniu nowych miejsc, bo te nigdy nie skończą się w stanie, którego powierzchnia jest pięciokrotnie większa od całej Polski.

Przykładowe programy wycieczek na Alaskę:

Najwyższa jakość oraz odpowiedzialna turystyka na Alasce. 

Firma "Niceland LLC" jest zarejestrowana w stanie Alaska w USA oraz jest czynnym członkiem lokalnych stowarzyszeń łączących firmy turystyczne na Alasce. Praktykujemy też najwyższe standardy odpowiedzialnej turystyki, w którą tak wierzymy. Spełniamy wymogi związane z bezpiecznym (dla obu stron) oglądaniem dzikich zwierząt; edukujemy Gości zarówno przed, jak i podczas wycieczek; przestrzegamy zasad "Leave No Trace"; wierzymy w naukę; promujemy lokalną kulturę oraz swoimi decyzjami wspieramy lokalną gospodarkę. 

Nasza bogata sieć kontaktów w Stanach Zjednoczonych sprawia, że mamy dostęp do doświadczonych i utalentowanych przewodników praktycznie w każdym rejonie Ameryki. Jeśli marzycie o niezwykłej wycieczce na Alaskę lub w inne części USA to dobrze trafiliście. Jak mówią Amerykanie: "The Sky Is The Limit"

Polskie biuro podróży w USA na Alasce.

Nasze wycieczki na Alaskę to świetna okazja do odkrycia autentycznej strony Ameryki w małej, kameralnej grupie przyjaciół, rodziny czy uczestników o podobnych zainteresowaniach. Na Alasce, oraz na terenie całego USA, współpracujemy tylko z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu niesamowite atrakcje przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa i wysokiej jakości. To właśnie te wartości są dla nas najważniejsze. 

Wycieczki do USA
z Niceland

Zapraszamy na nasze wycieczki na Alaskę, wycieczki na Hawaje oraz do innych stanów Ameryki.
Specjalizujemy się w wycieczkach prywatnych do USA oraz organizacji kameralnych podróży dla rodzin i przyjaciół.
Wszystkie nasze wycieczki do USA odbywają się z polskimi, doświadczonymi przewodnikami.