Wycieczka na Alaskę

Self-Drive lub z lokalnym przewodnikiem.

Alaska to największy, najrzadziej zaludniony i najbardziej dziki stan USA. To miejsce, gdzie spotkania z przyrodą są na porządku dziennym i gdzie natura wciąż dyktuje swoje warunki. Każda organizowana przez nas wycieczka na Alaskę jest tworzona specjalnie pod potrzeby naszych gości. Odkryj Alaskę w wersji Self-Drive, lub z lokalnym przewodnikiem.


Podróże bliższe naturze

Wycieczka na Alaskę

Planujesz podróż na Alaskę? Specjalizujemy się w organizacji wycieczek na Alaskę w wersji Self-Drive oraz w podróżach z lokalnym przewodnikiem dla większych, samodzielnie zebranych grup. Organizowane przez nas wycieczki po Alasce zawsze dopasowane są do budżetu, terminu oraz marzeń naszych gości. 

Dlaczego z nami?

Jesteśmy obecnie jedyną firmą turystyczną na Alasce skupiającą się na polskich gościach. Wierzymy, że mieszkając na Alasce jesteśmy w stanie zaoferować odwiedzającym przygodę życia, która będzie niezapomniana, wartościowa, autentyczna oraz bezpieczna. Nasi goście mogą liczyć na szczere sugestie, lokalne doświadczenie, a także na profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego wyjazdu. 

Wycieczki na Alaskę z Niceland

Poznaj Nas

W swoim wolnym czasie chętnie korzystamy z uroków Alaski. Pasjonujemy się obserwacją zwierząt oraz aktywnością na świeżym powietrzu. Bierzemy udział w licznych atrakcjach, dzięki czemu możemy szczerze doradzić naszym gościom. Oferowane przez nas programy wycieczek po Alasce są sprawdzone i oparte o lokalne doświadczenie. Jesteśmy także autorami książki "Alaska. Przystanek na krańcu świata", która jest dostępna we wszystkich księgarniach w Polsce. 

Alaska Self-Drive

podróż do samodzielnej realizacji w gronie rodziny lub znajomych

Podróż samodzielna

Wyprawy na Alaskę w formacie Self-Drive to nasza specjalność.

Podróż Self-Drive to świetne rozwiązanie dla par, rodzin czy grup znajomych, które czują się na siłach, aby samodzielnie poznawać Alaskę przy wsparciu lokalnych specjalistów. W ostatnich sezonach z naszej oferty skorzystały liczne grupy z Polski, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy Niemiec. Na rynku angielskojęzycznym działamy pod szyldem Handpicked Alaska

W ramach pakietów Self-Drive oferujemy

  • personalizowany program zwiedzania,
  • komplet rezerwacji: auto, noclegi oraz wybrane atrakcje,
  • wsparcie przedwyjazdowe: szczegółowy program zwiedzania dzień po dniu, informator przedwyjazdowy, spis polecanych restauracji oraz konsultację przed podróżą, 
  • lokalne, całodobowe wsparcie telefoniczne w trakcie podróży.

Wycieczki na Alaskę
z przewodnikiem

Wycieczki na Alaskę z przewodnikiem organizujemy tylko na zamówienie dla samodzielnie zebranych grup. Odbywają się one pod opieką angielskojęzycznego przewodnika-kierowcy i rozpoczynają na lotnisku w Anchorage na Alasce. Skorzystanie z tego rozwiązania wymaga znacznie większego budżetu niż Self-Drive. 

Nie zajmujemy się organizacją tzw. grup otwartych, do których można się dopisać. 

Wycieczka na Alaskę
- dla kogo?

Alaska to fantastyczne miejsce dla podróżników, którzy szukają kontaktu z przyrodą. To raj dla wędrowców, miłośników zwierząt, a także osób, które cenią sobie aktywność. Wycieczka na Alaskę to także świetny wybór dla fotografików. Alaska to dobry pomysł dla podróżujących indywidualnie, par, rodzin z dziećmi czy grup przyjaciół.

Na miejscu czeka moc atrakcji: rejsy na obserwację wielorybów, pływanie kajakami, spektakularne loty widokowe, wędrówki po lodowcach, przejazdy psimi zaprzęgami, łowienie łososi czy wyprawy na obserwację niedźwiedzi brunatnych. Na Alasce ciężko o nudę!

Odkryj północ z Niceland

Zapraszamy na wycieczki na Alaskę, wycieczki na Islandię oraz w inne piękne rejony świata. Specjalizujemy się w organizacji kameralnych podróży dla rodzin i przyjaciół w wersji Self Drive oraz z przewodnikiem.